Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Geçilmez, Ersin Burak tarafından 1978 yılında gerçekleştirilen ve Hürriyet gazetesinde yayımlanan belgesel nitelikli bir çizgi romandır. Aynı çalışma, 2005`te Rodeo Yayıncılık tarafından albüm olarak basılmıştır.

Çanakkale Geçilmez hakkında ansiklopedik bilgi

Çanakkale Geçilmez, Ersin Burak tarafından 1978 yılında gerçekleştirilen ve Hürriyet gazetesinde yayımlanan belgesel nitelikli bir çizgi romandır. Aynı çalışma, 2005'te Rodeo Yayıncılık tarafından albüm olarak basılmıştır. Truvalılardan başlanarak Çanakkale'nin stratejik öneminin çizgilerle anlatılmasının peşisıra, 1. Dünya Savaşı günlerinde Türk ordusunun gösterdiği direnç konu alınmaktadır.

Dış bağlantılar

  • http://www.striphaber.com Rodeo Yayıncılık

    Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Çanakkale Geçilmez maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.    Yorumlar - Lütfen konu (Çanakkale Geçilmez) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.