Öteki Renkler

``Öteki Renkler`` Orhan Pamuk`un 1999 yılında İletişim Yayınları`ndan çıkan kitabıdır. Kitap piyasaya çıktığı tarihe kadarki dönemde Orhan Pamuk`un çeşitli yayın organlarında yayımlanmış yazıları, denemeleri ve röportajlarından oluşur. Ayrıca kitabın girişinde ``Pencereden Bakmak`` adında bir de hikâye yer alır.

Öteki Renkler hakkında ansiklopedik bilgi

Öteki Renkler Orhan Pamuk'un 1999 yılında İletişim Yayınları'ndan çıkan kitabıdır. Kitap piyasaya çıktığı tarihe kadarki dönemde Orhan Pamuk'un çeşitli yayın organlarında yayımlanmış yazıları, denemeleri ve röportajlarından oluşur. Ayrıca kitabın girişinde Pencereden Bakmak adında bir de hikâye yer alır. Orhan Pamuk

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Öteki Renkler maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.Yorumlar - Lütfen konu (Öteki Renkler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.