Düden Şelalesi

Düden ŞelalesiAntalya-Düden Şelalesi

Düden Şelalesi hakkında ansiklopedik bilgi

thumb|right Antalya'ya yaklaşık 7 km Varsak Belediyesi'ne 1 Km mesafede cennetten akan bir doğa harikasıdır. Düden Şelalesi Antalya'nın engüzel şelalelerinden biridir. Dünyanın dörtbir yerinden Düden Şelalesini görmek için turistler akın akın Antalya'ya gelmektedir. Düden Şelalesi 10 Km sonra başka bir güzelliği daha Lara'dan Akdenize dökülerek bir kez daha insalara güzelliğini göstermektedir. Düden Şealelesi'nin suyunun geçtiği her yerede hayat vermektedir.
  • http://www.akdenizfirma.com/resimlerimiz.php?Grup_no=6 Düden Şelalesinin Resimleri

    Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Düden Şelalesi maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

    Düden Şelalesi Resimleri


    • Antalya-Düden Şelalesi    Yorumlar - Lütfen konu (Düden Şelalesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.