Hamdullah Köseoğlu

Hamdullah Köseoğlu; 1945 yılında Karsda doğmuş yazar. 1981 ve 1984 yılları arasında hikayeler yazmıştır. Ancak uzun bir süre yazmaya ara vermiştir. 1997`de yeniden kitap yazmaya başlamıştır. Otuzun üstünde kitabı bulunmaktadır. Kitaplarından ``Vedat Dalokay``, ``Ömer Seyfettin``, ``Gezginler Kulübü`` ve ``Az Gittim Uz Gittim`` en önemlileridir. Ayrıca yazar ``Öykü Tömer Yazar ve Roman Ödülleri`` kazanmıştır.

Hamdullah Köseoğlu hakkında ansiklopedik bilgi

Hamdullah Köseoğlu; 1945 yılında Karsda doğmuş yazar. 1981 ve 1984 yılları arasında hikayeler yazmıştır. Ancak uzun bir süre yazmaya ara vermiştir. 1997'de yeniden kitap yazmaya başlamıştır. Otuzun üstünde kitabı bulunmaktadır. Kitaplarından Vedat Dalokay, Ömer Seyfettin, Gezginler Kulübü ve Az Gittim Uz Gittim en önemlileridir. Ayrıca yazar Öykü Tömer Yazar ve Roman Ödülleri kazanmıştır. türk-yazar-taslak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Hamdullah Köseoğlu maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.



Yorumlar - Lütfen konu (Hamdullah Köseoğlu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.