Kişisel bakım

"Kişisel bakım" adından da anlaşılacağı gibi bireyin toplumsal fikir oluşumlarına göre veya bireyselleşmiş güzel görünme veya genelleştirilirse insanın doğası gereği niteliklerini belirginleştirme (asilleştirme) isteği ile yaptığı faliyetlerin genel adı.

Kişisel bakım hakkında ansiklopedik bilgi

"Kişisel bakım" adından da anlaşılacağı gibi bireyin toplumsal fikir oluşumlarına göre veya bireyselleşmiş güzel görünme veya genelleştirilirse insanın doğası gereği niteliklerini belirginleştirme (asilleştirme) isteği ile yaptığı faliyetlerin genel adı. bu çok geniş bir konudur. saç bakımında başlar . ortepedik ayakkabı seçimine kadar baştan aşağı bir konudur özellikle değişen toplumun anlayışları metroseksüel : bakımlı erkek anlayışı ile artık bir taıntı halini aldığı söylenebilinir

Linkler

http://guzellikvebakim.blogcu.com Güzellik ve Bakım Web Günlüğü

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Kişisel bakım maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.Yorumlar - Lütfen konu (Kişisel bakım) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.