Koşu bandı

Koşu bandı özellikle kapalı ortamlarda koşmayı sağlamak amacıyla yapılmış bir çeşit spor aletidir. Otellerde,fitness salonlarında, vücud geliştirme salonlarında ve tatil köyü|tatil köylerinde sıkça kullanılan bir alettir.

Koşu bandı hakkında ansiklopedik bilgi

Koşu bandı özellikle kapalı ortamlarda koşmayı sağlamak amacıyla yapılmış bir çeşit spor aletidir. Otellerde, fitness salonlarında, vücud geliştirme salonlarında ve tatil köylerinde sıkça kullanılan bir alettir.

Özellikleri

Teknolojinin ilerlemesi ile koşu bandlarınında özellikleri değişmiştir.Yeni çıkan koşu bandlarında;
 • Kaç km koşulduğunu
 • Kaç kalori yakıldığı
 • Yakılan kalorilerin yağ oranı özellikleride vardır.

  Kullanımı

  Kullanımı gayet basit olan bir alettir.Koşu bandında bulunan bilgisayar aracılığıla kaç km hızla koşacanızı seçiyorsunuz. Band hızla dönmeye başlıyor. alet-taslak

  Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Koşu bandı maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.  Yorumlar - Lütfen konu (Koşu bandı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.