Margos Antlaşması

kaynaksız

Margos Antlaşması hakkında ansiklopedik bilgi

kaynaksız Bu anlaşmaya göre; # Bizans, Hunlara ödemekte olduğu vergiyi iki katına çıkaracak, # Bizans, Hunlara bağlı kavimlerle antlaşma yapmayacak, # Ticari ilişkiler sınır kasabalarında devam edecek, # Bizans, elindeki Hun esirleri iade edecekti. antlaşma-taslak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Margos Antlaşması maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.Yorumlar - Lütfen konu (Margos Antlaşması) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: romalılar tarafından avrupa hun devletine ödenen vergi 300 libre altın yerine 700 libre altın olacaktı

romalılar,hunların hakimeyeti altında olan kavimlerle iş birliği yapmayacaktır.

hunlarca esir edilmiş romalılar ile çeşitli nedenlerle ülkelerini terk eden hunlar,doğu roma devletine kabul edilmeyecekler - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.