Pucca

Hiperaktif,sevgi taşan kız (pucca) ve aksi,nevrotik sevgilisi (garu) ve onların küçük,komik aşk hikayesi etrafında dönen çizgifilm.Uzakdoğu tipik kadın erkek hikayesi resmedilmiştir.Erkeği mutlu etmek icin uğraşan, görmeyen,duymayan sadece gülümseyen dişi ve ciddiyet taşan,pek pas vermeyen,aksi erkek karakterleri çok net bir şekilde resmedilmiştir.

Pucca hakkında ansiklopedik bilgi

Hiperaktif,sevgi taşan kız ( pucca) ve aksi,nevrotik sevgilisi ( garu) ve onların küçük,komik aşk hikayesi etrafında dönen çizgifilm. Uzakdoğu tipik kadın erkek hikayesi resmedilmiştir.Erkeği mutlu etmek icin uğraşan, görmeyen,duymayan sadece gülümseyen dişi ve ciddiyet taşan,pek pas vermeyen,aksi erkek karakterleri çok net bir şekilde resmedilmiştir.

Pucca'nın Biyografisi

Ad:Pucca Yaş: 16 Doğduğu tarih:03 mayıs 1991 Burcu: boğa

Garu'nun Biyografisi

Ad: Garu Yaş:16 Doğduğu tarih:16 ocak 1991 Burcu:oğlak thumb|Pucca

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Pucca maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.Yorumlar - Lütfen konu (Pucca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.