Bu konuda görüş yazabilmek için malısınız.

  İlgili Konu Başlıkları Tümü

  Silopi

  Silopi (Kürtçe: Silopiya), Şırnak iline bağlı bir İlçedir.

  Amerika Birleşik Devletleri

  Amerika Birleşik Devletleri; doğuda Atlas Okyanusundan batıda Büyük Okyanus a kadar 4.500 km genişliğindedir. Kuzey sınırını Kanada, güneyini ise Meksika körfezi çevirmektedir. ABD Amerika kıtasında yer alır. Dünyanın en büyük ülkelerinden biridir.

  Iran

  İran İslam Cumhuriyeti Asya’nın batısında yer alan bir devlet. Kuzeyinde Ermenistan, Azerbaycan, Türkmenistan ve Hazar Denizi, doğusunda Afganistan ve Pakistan, batısında Türkiye ve Irak, güneyinde Basra ve Umman körfezleri bulunur.

  Aydoğdu, Tokat

  Aydoğdu, Tokat ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. Eski Aydoğdu köyü şimdiki köyün 2.5 km batısında Aydoğdu deresi kenarında yukarı ve aşağı Aydoğdu olmak üzere 2 mahalleden oluşuyordu.Günçalı (Dinar )köyü ile bir husumetlikten dolayı köyü terk etmek zorunda ...

  Akagi (uçak Gemisi)

  Japon Uçak Gemisi Akagi (航空母艦 「赤城」, Kōkū Bokan Akagi), Japon İmparatorluk Donanmasında II. Dünya Savaşı sırasında hizmet etmiş bir uçak gemisidir.

  Malaya Komünist Partisi

  Malaya Komünist Partisi (MCP) kurulduğu 1930 yılından itibaren yasadışı konumda İngiltere'nin Malaya Yarımadasındaki sömürge yönetiminin sona ermesi için mücadele etmiş olan siyasi parti. Malaya Yarımadasının Japon işgalinde bulunduğu 1942-45 yılları arasında Malaya ...