CRAZY (türkçe) anlamı

1. (s). deli
2. kaçık
3. çıIgın
4. (slang). salak. crazy about
5. crazy over düşkün
6. muptelâ crazy bone (bak). funny bone Crazy
7. man ! (argo). Yaşasın ! crazy quilt (ABD). gelişigüzel desen
8. karışık vaziyet. crazily (z). çılgınca
9. delice. craziness (i).
10. 2. anlamı deli. çılgın. olanaksız. aptalca. saçma. çılgınca. aptal. salak. (about ile) hayran. tutkun. hasta.
11. 3. anlamı deli. çilgin. olanaksiz. aptalca. saçma. çilginca. aptal. salak. (about ile) hayran. tutkun. hasta.
1.
Crazy tanım:
Kelime: cra·zy
2. Söyleniş: 'krA-zE
3. İşlev: adjective
4. Türleri: cra·zi·er
5. -est
6. 1 a : full of cracks or flaws : UNSOUND b : CROOKED
7. ASKEW
8. 2 a : MAD
9. INSANE b (1) : IMPRACTICAL (2) : ERRATIC c : being out of the ordinary : UNUSUAL crazy hats>
10. 3 a : distracted with desire or excitement crazy mob> b : absurdly fond : INFATUATED crazy about the girl> c : passionately preoccupied : OBSESSED <crazy about boats>
11. - cra·zi·ly /-z&
12. -lE/ adverb
13. - cra·zi·ness /-zE-n&
14. s/ noun
15. - like crazy : to an extreme degree like crazy>
16.
Crazy ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı sayfa: Çılgın

Bu konuda görüş yazabilmek için malısınız.

  İlgili Konu Başlıkları Tümü

  Crazy Horse

  Crazy Horse (Çılgın At) en ünlü Kızılderili savaşçılarından biri. Yıkandığı bir derenin ona ölümsüzlük kazandırdığına inanır. Savaş sırasında gösterdiği cesaret buradan gelir.

  Shine On You Crazy Diamond

  Shine On You Crazy Diamond, Pink Floyd'un Wish You Were Here adlı albümünde yer alan bir şarkı olup toplamda 26 dakika sürmektedir. Teknik yetersizliklerden dolayı (plağın bir yüzüne sığmadığı için) ikiye ayrılmış, bu parçalar albümde açılış ve kapanış parçaları olarak ...

  Crazy Diamond

  Crazy Diamond 1993 tarihli bir Syd Barrett toplamasıdır. Box-set içinde 3 CD barındırır.

  (You Drive Me) Crazy

  (You Drive Me) Crazy pop şarkıcısı Britney Spears'ın çıkış albümü ...Baby One More Time 'dan 1999'un üçüncü çeyreğinde çıkardığı üçüncü teklidir. Şarkı aynı zamanda Spears düzenleme albümü Greatest Hits: My Prerogative'de de yer almaktadır.

  Crazy 2K Tour

  Crazy 2K Tour, ABD'li pop şarkıcısı Britney Spears'ın ikinci konser turnesidir. Turne, sanatçının ilk stüdyo albümü "...Baby One More Time"ı desteklemek için düzenlenmiştir.

  Crazy For You

  Düm Tek Tek, Hadise'nin seslendirdiği ve Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil eden şarkı. Şarkının sözleri Hadise, Sinan Akçıl ve Stefan Fernando'ya, bestesi Sinan Akçıl'a aittir.

  Crazy In Love

  "Crazy in Love", Beyoncé, Rich Harrison ve Jay-Z tarafından Beyoncé'nin Dangerously in Love adlı ilk albümü için yazılan şarkıdır. Parçanın yapımcıları Beyoncé ve Rich Harrison'dır.

  Crazy In Love

  "Crazy in Love", Beyoncé, Rich Harrison ve Jay-Z tarafından Beyoncé'nin Dangerously in Love adlı ilk albümü için yazılan şarkıdır. Parçanın yapımcıları Beyoncé ve Rich Harrison'dır.

  I Wanna Go Crazy

  I Wanna Go Crazy", Fransız DJ David Guetta'nın bir şarkısı. Şarkının tamamı will.i.am tarafından seslendirildi. Guetta'nın ''One Love'' adlı dördüncü stüdyo albümünde yer alan şarkı, dünya çapında 24 Ağustos 2009'da iTunes üzerinden yayınlandı.

  Stone Cold Crazy

  Stone Cold Crazy, İngiliz rock müzik grubu Queen'in 1974 tarihli başarılı albümleri ''Sheer Heart Attack'' ta bulunan bir şarkıdır. Albümün sekizinci şarkısıdır. Parça hiçbir zaman single olarak çıkmamasına rağmen, Queenin derleme albümlerinde ve grubun ilk on yılındaki ...

  Crazy Horse Dağ Anıtı

  Crazy Horse Dağ Anıtı Amerka Birleşik Devletlerinin Güney Dakota eyaletinde Black Hills 'de yeralan 1948 yılından beri devam eden ve henüz tamamlanamış bir anıttır. Lakotaların ünlü lideri Crazy Horse (Çılgın At) anısına inşa edilmektedir.

  Crazy Taxi (seri)

  Crazy Taxi, yüksek skorlu Hithmaker tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayımlanan bir yarış oyunudur. İlk oyunu 1999 yılında çıkmıştır ve çok başarılı olmuştur, oyun konsolu için Sega'nın ürettiği Dreamcast kullanılmıştır. Bir milyondan fazla satan oyun, ABD'de ...