Dangerous, şu anlamlara gelebilir:

DANGEROUS (inglizce) türkçe anlamı

1. s. tehlikeli
2. riskli

DANGEROUS (türkçe) anlamı

3. (s). tehlikeli
4. muhataralı. dangerously (z). tehlikeli bir şekilde.,tehlikeli.
5. 2. anlamı tehlikeli.
1. adj. risky
2. not safe
3. perilous,
Dangerous tanım:
Kelime: dan·ger·ous
4. Söyleniş: 'dAn-j&
5. -r&
6. s
7. 'dAn-j&
8. rs
9. -zhr&
10. s
11. İşlev: adjective
12. 1 : exposing to or involving danger
13. 2 : able or likely to inflict injury or harm
14. - dan·ger·ous·ly adverb
15. - dan·ger·ous·ness noun
16. synonyms DANGEROUS
17. HAZARDOUS
18. PRECARIOUS
19. PERILOUS
20. RISKY mean bringing or involving the chance of loss or injury. DANGEROUS applies to something that may cause harm or loss unless dealt with carefully dangerous mission>. HAZARDOUS implies great and continuous risk of harm or failure hazardous to your health>. PRECARIOUS suggests both insecurity and uncertainty precarious living by gambling>. PERILOUS strongly implies the immediacy of danger <perilous mountain roads>. RISKY often applies to a known and accepted danger risky investments>.
21.

Dangerous (ingilizce) fransızcası

1. adj. dangereux

Dangerous (ingilizce) almancası

1. adj. gefährlich

Dangerous (ingilizce) italyancası

1. agg. pericoloso
2. rischioso

Dangerous (ingilizce) ispanyolcası

1. adj. peligroso
2. arriesgado
3. aventurado
4. azaroso
5. expuesto

Dangerous (ingilizce) portekizcesi

1. adj. perigoso

Dangerous (ingilizce) flemenkcesi

1. bn. gevaarlijk
Dangerous, şu anlamlara gelebilir:

Müzik albümleri

* Dangerous , Michael Jackson. * Dangerous * Dangerous == Şarkılar == * "Dangerous " * "Dangerous " * "Dangerous " * "Dangerous " * "Dangerous " * "Dangerous " * "Dangerous " == Televizyon ve film == * Dangerous , Alfred E. Green'in yönettiği bir Amerikan drama filmi. * Dangerous , 2007 yapımı drama.

Kaynak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Dangerous maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

Bu konuda görüş yazabilmek için malısınız.

  İlgili Konu Başlıkları Tümü

  Dangerous (albüm)

  Amerikalı şarkıcı Michael Jackson`ın 1991 yılında hazırladığı albüm.

  Dangerous (şarkı)

  Dangerous, şu anlamlara gelebilir:

  Dangerous And Moving Tour

  Dangerous and Moving Tour t.A.T.u'nun Rusya, Ukrayna, Estonya, Letonya, Litvanya ,Kore, Kazakistan ve Meksika'yı temel alan turnesidir.Ermenistan ve Finlandiya'daki festivallerde ve Japonya'da birkaç kulüpte sahne aldılar.

  Live In Bucharest: The Dangerous Tour

  Live in Bucharest: The Dangerous Tour (Türkçesi: ''Bükreş'ten Canlı: Dangerous Turu''), Michael Jackson'un Bükreş'te verdiği konserin DVDsidir. DVD daha önceden Michael Jackson: The Ultimate Collection kutu setinin içeriğinde düşünlmekteydi ancak daha sonra ayrı bir DVD olarak piyasa ...

  Dangerous - The Short Films

  Dangerous - The Short Films, Michael Jackson albümü olan Dangerous'taki müzik videolarını kapsayan bir video albümüdür. 1993 yılında Buena Vista Home Video tarafından VHS kasedi olarak piyasa sürülmüştür. 2001 yılında ise DVD olarak satışa sunulmuştur.

  Dangerous Curves

  Dangerous Curves şu anlamlara gelebilir:

  Dangerous Curves (Simpsonlar Bölümü)

  Dangerous Curves, ''Simpsonlar''ın yirminci sezonun beşinci bölümüdür. İlk kez ABD'nin Fox kanalında 9 Kasım 2008 tarihinde yayınlanmıştır. Bölüm televizyon eleştirmenlerinden karışık eleştiriler aldı. Bölümün show runner'ı Al Jean'dir.

  Dangerous Years

  ''Dangerous Years'' Sol M. Wurtzel ve Arthur Pierson başrollerini paylaştığı, yönetmenliğini Billy Halop ve Ann E. Todd 'un yaptığı 1947 yılında çekilen Amerika yapımı film. Marilyn Monroe restoran sahnesinde garson Evie olarak çok kısa bir rolde oynamıştır.