Ezel

Ezel aşağıdaki anlamlara gelebilir:

EZEL (türkçe) anlamı

1. başlangıcı belli olmayan zaman
öncesizlik.

EZEL (türkçe) anlamı

2. Başlangıcı belli olmayan zaman
3. öncesizlik
4. Ben ezelden beridir hür yaşadım
5. hür yaşarım.- M. A. Ersoy.
6.

EZEL (türkçe) ingilizcesi

1. [Saaremaa]n. ass
2. donkey
3. domesticated animal related to the horse (commonly used as a beast of burden)
4. dunce (Derogatory Slang)
5. easel
6. wooden frame on which an artist's canvas is supported or displayed
7. n. eternity
8. timelessness
9. infinity

EZEL (türkçe) fransızcası

1. éternité [la]

EZEL (türkçe) almancası

1. Ewigkeit
Ezel aşağıdaki anlamlara gelebilir: * Ezel, Türk şarkıcı. * Ezel, Türk TV dizisi. * Ezel Akay, Türk yönetmen.

Kaynak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Ezel maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

ezel ezel
2011-05-01T18:58:57+03:00
ben bu dizinin tiryakisiyim ne varki tefo bu diziye renk katan kişilerden biri ölmesi bence hiç iyi degil bunu başka türlü olmasını dilerim umarım bu eleştirime sayın uluç bayraktar kulak verir ve onu yaşatır
0 Yorum Yap
ezel ezel
2011-03-27T22:39:40+02:00
Ezel bence amacindan cikti,hani ezel in intikami,unuttu galiba.Bence hemen bitirsinler.Graf monte cristo gibi intikamini alsin.
0 Yorum Yap
ezel ezel
2011-03-14T14:16:16+02:00
Azat'ın biran evvel kenanın kızı olduğu açığa çıkabilir,dayı bu yüzden intikam almalı yada Kenanın başka çocuğu piyasaya çıkmalı.Yeni oyuncu yeni kan lazım diziye
Kenanın kızı yurt dışındaki kenanın annesi yakınında bulunmalı.Cengiz artık anlamsız kenan onu öldürmeli yerine daha güçlü biri lazım.Kenanın kumarhanelerine ne oldu?Kenanın kara para işlerine ezel su koyabilir.
0 Yorum Yap
ezel ezel
2011-03-14T14:06:50+02:00
ezel dizisi çok kaliteli bir diziydi,ama FİLMDE RAMİZ DAYI diskalifiye edildi resmen.Genç ramiz hayatı çok fazla verilmesi ve ezelin bade aşkı,alinin azat aşkı gibi unsurlar diziyi pembe dizi yaptı?Bade öldürülmeli,azat YA ÖLMELİ YADA ALİ İLE AŞK HALİNDEN ÇIKARILMALI.Hergün ezelde macera ve aksiyon ararken bizi tatmin etmeyen basit kenan ezel oyunları ve gereksiz aşk sahnelerinden gına geldi.Ayrıca ne oldu dayının anlamlı cümlelerine.Dayının intikamı, ezelin kardeş acısı,evşanın kini nerde...Diziyi yazanlar tekrar düşünmeli yoksa dizi onların yüzünden geç saate alındığı gibi rafa kaldırılacak.
0 Yorum Yap
ezel ezel
2010-03-15T14:40:03+02:00
ezel çok saçma bi dizi gerçekten yani o dizide ne bulunuyosa anlamıyorum hakkaten hadi aşk-ı memnu olsa nesede ezel yaniii bi kere ezelde oyuncu kalitesi bilmiorum ama bence yok belki güzel dizi olabilir ama oyuncularını sevmediğim için bana pek güzel gelmiooo açıkçasııı.
0 Yorum Yap
Önceki Paylaşımlar