Teşvikiye (Çınarcık) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Teşvikiye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Teşvikiye, Türkiye topraklarında Yalova ilinin Çınarcık ilçesine bağlı bir köydür. Teşvikiye yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Yalova » Çınarcık » Teşvikiye köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Teşvikiye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Teşvikiye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.6174, Boylam: 29.0826

Çınarcık ilçesi belde ve köyleri

Çalıca , Esenköy , Kocadere , Koru , Ortaburun , Şenköy , Teşvikiye

Teşvikiye uydu görüntüsü

Teşvikiye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Teşvikiye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Teşvikiye uydudan görüntüsü

Teşvikiye konumu

Teşvikiye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Teşvikiye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.