Kaşım (Çaldıran) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kaşım harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kaşım, Türkiye topraklarında Van ilinin Çaldıran ilçesine bağlı bir köydür. Kaşım yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Van » Çaldıran » Kaşım köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kaşım haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kaşım haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.0903, Boylam: 44.1349

Çaldıran ilçesi belde ve köyleri

Akbaşak , Alakaya , Alıkelle , Altıyol , Aşağıçanak , Aşağıdikme , Aşağıgüldüren , Aşağıkuyucak , Aşağımutlu , Aşağıyanıktaş , Avcıbaşı , Ayrancılar , Başeğmez , Baydoğan , Bezirhane , Buğulukaynak , Burçakalan , Çayırköy , Çubuklu , Demircik , Direkli , Doyumalan , Erginler , Evciler , Gülyolu , Güngören , Hangediği , Hanköy , İncealan , İsmailbaba , Kalkandelen , Karadulda , Kaşım , Kılavuz , Kilimli , Koçovası , Kurtoğlan , Küskünkıran , Osmanlı , Salhane , Sarıçimen , Sarıharman , Sellik , Serpmetaş , Soğuksu , Sungur , Tekindere , Temrenli , Toprakseven , Umuttepe , Yağıbasan , Yassıtepe , Yaykılıç , Yenikaya , Yukarıçanak , Yukarıdikme , Yukarıgüldüren , Yukarıkuyucak , Yukarımutlu , Yukarısağmalı , Yukarıyanıktaş , Yuvacık , Yücelen , Zülfibulak

Kaşım uydu görüntüsü

Kaşım ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kaşım haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kaşım uydudan görüntüsü

Kaşım konumu

Kaşım konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kaşım) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.