Çamlıdere harita ve uydu görüntüleri

Ankara iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 728 kilometrekare, nüfusu 20.703 tür. Yüzeyi çoklukla hafif meyilli sırtlardan ibarettir. Yer yer karaçam ve meşe ormanları da bulunmaktadır. Halkı tahıl ekimi... daha fazla bilgi

Çamlıdere harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çamlıdere haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çamlıdere haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çamlıdere haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4914, Boylam: 32.4761

Çamlıdere ilçesi belde ve köyleri

Ahatlar , Akkaya , Alakoç , Atça , Avdan , Avşarlar , Bardakçılar , Bayındır , Buğralar , Bükeler , Çamköy , Çukurören , Dağkuzören , Doğancı , Doğanlar , Doymuş , Dörtkonak , Elören , Elvanlar , Emalı , Erdelek , Gümele , İnegöz , Kuşçular , Kuyubaşı , Meşeler , Muzrupağacın , Müsellim , Osmansin , Ozmuş , Örenköy , Peçenek, Pelitçik , Sarıkavak , Tatlak , Yahşihan , Yediören , Yılanlı , Yoncatepe

Çamlıdere uydu görüntüsü

Çamlıdere ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çamlıdere haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çamlıdere uydudan görüntüsü

Çamlıdere konumu

Çamlıdere konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çamlıdere) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: dörtkonak - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.