Çan harita ve uydu görüntüleri

Çan tunç gibi, çınlayıcı mâdenlerden çeşitli boylarda yapılır. Bu âletin içinde asılı dil denen bir tokmak vardır. Dil çana vurunca ses çıkar. daha fazla bilgi

Çan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Çanakkale » Çan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 48.6070, Boylam: 21.3248

Çan ilçesi belde ve köyleri

Ahlatlıburun , Ahlatlıburun , Alibeyçiftliği , Alibeyçiftliği , Altıkulaç , Altıkulaç , Asmalı , Asmalı , Bahadırlı , Bahadırlı , Bardakçılar , Bardakçılar , Bilaller , Bilaller , Bostandere , Bostandere , Bozgüç , Bozgüç , Büyükpaşa , Büyükpaşa , Büyüktepe , Büyüktepe , Cicikler , Cicikler , Çakılköy , Çakılköy , Çaltıkara , Çaltıkara , Çamköy , Çamköy , Çekiçler , Çekiçler , Çomaklı , Çomaklı , Danapınar , Danapınar , Derenti , Derenti , Dereoba , Dereoba , Doğaca , Doğaca , Doğancılar , Doğancılar , Dondurma , Dondurma , Duman , Duman , Durali , Durali , Emeşe , Emeşe , Eskiyayla , Eskiyayla , Etili , Etili-Bucak Merkezi , Göle , Göle , Hacıkasım , Hacıkasım , Hacılar , Hacılar , Halilağa , Halilağa , Helvacı , Helvacı , Hurma , Hurma , İlyasağaçiftliği , İlyasağaçiftliği , Kadılar , Kadılar , Kalburcu , Kalburcu , Karadağ , Karadağ , Karakadılar , Karakadılar , Karakoca , Karakoca , Karlı , Karlı , Kazabat , Kazabat , Keçiağılı , Keçiağılı , Kızılelma , Kızılelma , Kocayayla , Kocayayla , Koyunyeri , Koyunyeri , Kulfal , Kulfal , Kumarlar , Kumarlar , Küçüklü , Küçüklü , Küçükpaşa , Küçükpaşa , Mallı , Mallı , Mallıdere , Mallıdere , Maltepe , Maltepe , Okçular , Okçular , Ozancık , Ozancık , Sameteli , Sameteli , Söğütalanı , Söğütalanı , Şerbetli , Şerbetli , Tepeköy , Tepeköy , Terzialan , Terzialan , Uvezdere , Uvezdere , Uzunalan , Uzunalan , Yaya , Yaya , Yaykın , Yaykın , Yeniçeri , Yeniçeri , Yuvalar , Yuvalar , Zeybekçayırı , Zeybekçayırı

Çan uydu görüntüsü

Çan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çan uydudan görüntüsü

Çan konumu

Çan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: çan ileride önemli bir kaplıca merkezi olacaktır.çanda bulunan KALEBODUR fabrikaları nedeniyle çan ve çanakkale bölgesi önemli bir yer durumundadır.çan gelecekte önemli bir ilçe olacaktır.çanın nüfusu şu anda 50.000 civarındadır.çana yapılan 18 mart üniversitesi çan ilçemizi bir az da olsa geliştirecektir.çan yatırım yapacak iş adamları hiç vakit kaybetmeden yatırım yapmalıdır.çan''da bir de elektrik sanrtali vardır. - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.