Çankırı harita ve uydu görüntüleri

Çankırı Orta Anadolu�nun kuzeyinde Kızılırmak ve Batı Karadeniz havzaları içinde yer alan bir ilimiz. Çankırı toprakları 40°30' ve 41° kuzey enlemleri ile 32°30' ve 34° doğu boylamları arasında kalır. Çorum, Ankara, Bolu, Kırıkkale, Zonguldak ve Kastamonu illeri arasında kalır. Trafik kod numarası 18'dir. daha fazla bilgi

Çankırı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Çankırı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çankırı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çankırı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5968, Boylam: 33.6207

Statik haritalar

Çankırı ilçe haritaları

Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı

Çankırı uydu görüntüsü

Çankırı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çankırı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çankırı uydudan görüntüsü

Çankırı konumu

Çankırı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çankırı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: ömer abi çankırı gelişemiyormu yoksa geliştirmekmi istemiyolar ben anlamıyorum bende çankırılı olarak bu konuda bişeylerin yapılmasını istiyorum vede senin dedgin gibi yolları çok berbat ama çankırının bir şeyi daha var o tuz marası gibi hiç bir ilimzde yok türkiyenin en büyük marası burda yetlililere sesleniyorum artık çankırı içinde bişey yapın - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
adım ömer toprak : ben çankırı da doğup büyüdüm şu anda ankarada oturmakdayım 2 yıl önce tuz mağarısına gittim çok güzl yer ama orayı bulana kadar ne çektim bir ben bilirim birde allah buradan çankırı valisi ve belediye başkanına istiramda bulunmak istiyorum yolları çok kötü ne bir lefa var tozu da cabası bunun gibi bir turizime açık yerden neden yararlanılmıyor bilmiyorum biraz çki düzen bakımı olsa hem çankırımızı hemde ülkemizi tanıtma açısından büyük bir esr aynısı bir çorumda olsa veya bir başka ilde olsa çok güzel reklam ve gelir kaynağı yaparlar bunun bir benzeri başka bir yerde ve ülkede varmı bilmem büyük kayıp diye düşünüyorum yazık oluyor kalkınmada ve gelşmekte çok büyük faydası olur derim bilmem yanlışmı düşünürüm.bu konuda çankırıdaki yetkililere hatırlatmak istiyorum ben çankırılı olarak bu büyük değerin yok olup gitmesine içim el vermiyor lütfen bu konuda ytkililerden açıklama bekliyorum. - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: ben çankırıyla ilgili daha çok bilgi istiyorum özellikle "Korgun". Teşekkürler... - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ahmet eslem: iyi olmuş - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
satı pınarcı: yanlış yazmışım şengül halamı ve oğlu yusuf kaanı çoooook öpüyorum!!! by - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
satı pınarcı: çankırıyı çooook seviyorum buradan şengül halşamı ve oğlu yusuf kaanı çooooook öpüyorum!!!! by - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
YUNUS EMRE KAYMAK: ÇANKIRI ÇOK GÜZEL VE AYRICA TARİHİ EVLERİ HARİKA - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
kemal pekmezci: ben kemal çankırı merkez komtanlıgında 13 ay askerlik yaptım ve uydudan izlemek istiyorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
DENİZİM: KORGUNA BAĞLI APSARI KÖYÜNDE BULUNAN GÖL GÖRÜLMEYE DEĞER GÜZELLİKTEDİR. AYRICA ILGAZ DAĞI VE KIRKPINAR YAYLASI MUTLAKA GÖRÜLMELİDİR. TABİKİ TUZ MAĞARALARINI ES GEÇMEK OLMAZ. - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.