Çankaya harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çankaya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çankaya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çankaya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çankaya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9012, Boylam: 32.8586

Çankaya ilçesi belde ve köyleri

Çankaya uydu görüntüsü

Çankaya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çankaya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çankaya uydudan görüntüsü

Çankaya konumu

Çankaya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çankaya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

jkjkhgc: bence çankaya gayet güsel bikere çankaya keçiörene bin basar - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
sabırrr: para gücü kimseyse orası iş yapar sanki çankaya belediyesinin para kaynağı kaymaklımı keçiöğren gibi ... biri ahlaktan yoksun kalmış diyor biri yok iş yapmıyormuş boş boş park yapıp habire yol bozup milletin gözünü boyamaktansa elde kalır bişeyler yapmaya çalışılıyor . doğru düzgün birşekilde .tahta çıkan her padişah inmiştir . kalın sağlıcakla - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
gördüm: ilçede ahlak çöküntüsü çok fazla belediye ve emniyet bu konuda tedbir almıyor özellikle okul ve camii çevrelerinde daha özenli davranılmalı okul ve camii çevreleri tekrar incelenmeli iş yerleri açısından - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ışık mutlu: büyük şehir bel.nereye yardım ediyorsa elbet orası kalkınır.sebep? - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
şule: dr binnaz-rıdvan ege anadolu lisesine nasıl giderim bilen varmı? - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
mert: Bende çasnkayada yaşıyoprum ve arkadaşımız çok haklı çankaya belediyesi gerçekten çalışmıyor ve keçimören belediyesine baktığımıda ,aşırı bir gelişme temizlik ilk olareak göze çarpıyor keçiörende,arkadaşın bu haklı düşüncelerini görmemek için kör olmak lazım,arkadaş sadece gerçekleri dile getirmiş,istediği yerde yaşlama hakkına sahiptir biz ona karışamayız..saygılar - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
DELİ YÜREK: GİT KEÇİÖRENDE YAŞA OZAMAN SEN ZATEN ORAYA YAKIŞIRSIN - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.
ÜRKEK YÜREK: ÇANKAYA İLÇESİ ŞİMDİYE KADAR HİÇ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAYAN BİR BELEDİYEDİR. BUNDAN ÜZÜLEREK BAHSEDERKEN BU KADAR MI ZOR ÇANKAYA İLÇESİYLE UĞRAŞMAK YA Bİ KEÇİÖREN E BAKIN VE ÖRNEK ALIN ÇANKAYA GİBİ OLDU KEÇİÖREN ÇANKAYA İSE KÜFLENMEYE YÜZ TUTMUŞ YER HALİNİ ALDI - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.