Porsuk (Çarşamba) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Porsuk harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Porsuk, Türkiye topraklarında Samsun ilinin Çarşamba ilçesine bağlı bir köydür. Porsuk yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Samsun » Çarşamba » Porsuk köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Porsuk haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Porsuk haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1278, Boylam: 36.6552

Çarşamba ilçesi belde ve köyleri

Acıklı , Ağcagüney, Ahubaba , Akçaaltı , Akçatarla , Akkuzulu , Alibeyli , Allı , Arımköseli , Aşağıdikencik , Aşağıdönürlü , Aşağıesenli , Aşağıkavacık , Aşağımusalla , Aşağıturgutlu , Aşıklı , Ataköy , Bafracalı , Bayramlı , Beylerce , Beyyenice , Bezirgan , Boyacılı , Bölmeçayırı , Canlı , Cumhuriyet , Çaltı , Çatak , Çayvar , Çelikli , Çerçiler , Çınarlık, Dalbahçe , Damlataş , Demirarslan , Demircili , Demirli , Denizler , Deyincek , Dikbıyık, Durakbaşı , Durusu , Eğercili , Eğridere , Eğrikum , Epçeli , Esençay , Gökçeçakmak , Gökçeli , Güldere , Gülören , Gülyazı , Güneşli , Hacılıçay , Helvacalı , Hürriyet, Irmaksırtı , Karaağaç , Karabahçe , Karacalı , Karakaya , Karakulak , Karamustafalı , Kaydan , Kemer , Kestanepınar , Kızılot , Kirazbucağı , Kocakavak , Koldere , Konukluk , Köklük , Köroğlu , Kumarlı , Kumköy , Kumtepe , Kurahmetli , Kurtuluş , Kurtun , Kuşçulu , Kuşhane , Mahmutlu , Melik , Musçalı , Namazlı , Ordubaşı , Orduköy , Otluk , Ovacık , Oymalı , Ömerli , Paşayazı , Porsuk , Safalı , Sahilköy , Saraçlı , Selimiye , Seyhgüven , Sığırtmaç , Soğucak , Sugluca , Şenyurt , Şeyhhabil , Taşdemir , Tatarlı , Tilkili , Turgutlu , Uluköy , Ulupınar , Ustacalı , Uzunlu , Vakıfköprü , Yamanlı , Yaycılar , Yenikaracalı , Yenikışla , Yeniköseli , Yeşilova , Yukarıdikencik , Yukarıdonurlu , Yukarıesenli , Yukarıkarabahçe , Yukarıkavacık , Zümrüt

Porsuk uydu görüntüsü

Porsuk ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Porsuk haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Porsuk uydudan görüntüsü

Porsuk konumu

Porsuk konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Porsuk) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

porsuklu: Selam ben porsuk köyünde oturuyorum lise öğrencisiyim köyümü seviyorum ama yollar konusunda bu fikirde değilim yollar çok kötü ama köyün görüntüsü harika köyün hemen kenarından abdal ırmağı geçmektedir köyümüz çok güzel herkeze tavsiye ederim - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.