Çaycuma harita ve uydu görüntüleri

Zonguldak iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 494 kilometrekare, nüfusu 57.764 tür. İlçesinin yüzeyi genel olarak dağlıktır. Dağlık alanlar, hafif meyilli yamaçlar meydana getirmektedir. Karadenize dökülen... daha fazla bilgi

Çaycuma harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Zonguldak » Çaycuma haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çaycuma haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çaycuma haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.4634, Boylam: 32.1297

Çaycuma ilçesi belde ve köyleri

Adaköy , Ahatlı , Akçahatipler , Akpınar , Akyamaç , Alıköy , Aşağıihsaniye , Aşağısarmaşık , Ayvazköy , Basat , Başaran , Burunkaya , Coburlar , Çamlık , Çayır , Çayköy , Çomranlı , Çorak , Çömlekçi , Dağüstü , Derecikören , Dereköseler , Dereli , Dursunlar , Emirşah , Erenköy , Esenlik , Esentepe , Esenyurt , Filyos , Geriş , Gökçehatipler , Gökçeler , Gökçetabaklar , Güdülü , Güzeloğlu , Güzelyaka , Güzelyurt , Hacııbadı , Hacılar , Hacıosmanlar , Helvacılar , İhsanoğlu , Kadıoğlu , Kahvecioğlu , Kalafatlı , Kalaycıoğlu , Karaahmetler , Karakoç , Karamusa , Karapınar , Kayabaşı , Kayıkçılar , Kerimler , Kışla , Kızılbel , Koramanlar , Madenler , Muharremşah , Muhsinler , Musausta , Nebioğlu , Perşembe , Ramazanoğlu , Saltukova , Sandallar , Sarmaşık , Sazköy , Sipahiler , Şenköy , Şeyhler , Şeyhoğlu , Temenler , Torlaklar , Uluköy , Veliköy , Yakademirciler , Yazıbaşı , Yazıköy , Yeniköy , Yeşilköy , Yeşilyayla , Yeşilyurt , Yolgeçen , Yukarıdere , Yukarıgöynük , Yukarıihsaniye , Yukarıtaşçılı

Çaycuma uydu görüntüsü

Çaycuma ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çaycuma haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çaycuma uydudan görüntüsü

Çaycuma konumu

Çaycuma konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çaycuma) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.