Perşembe (Çaycuma) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Perşembe harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Perşembe, Türkiye topraklarında Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesine bağlı bir köydür. Perşembe yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Zonguldak » Çaycuma » Perşembe köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Perşembe haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Perşembe haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.4194, Boylam: 32.1606

Çaycuma ilçesi belde ve köyleri

Adaköy , Ahatlı , Akçahatipler , Akpınar , Akyamaç , Alıköy , Aşağıihsaniye , Aşağısarmaşık , Ayvazköy , Basat , Başaran , Burunkaya , Coburlar , Çamlık , Çayır , Çayköy , Çomranlı , Çorak , Çömlekçi , Dağüstü , Derecikören , Dereköseler , Dereli , Dursunlar , Emirşah , Erenköy , Esenlik , Esentepe , Esenyurt , Filyos , Geriş , Gökçehatipler , Gökçeler , Gökçetabaklar , Güdülü , Güzeloğlu , Güzelyaka , Güzelyurt , Hacııbadı , Hacılar , Hacıosmanlar , Helvacılar , İhsanoğlu , Kadıoğlu , Kahvecioğlu , Kalafatlı , Kalaycıoğlu , Karaahmetler , Karakoç , Karamusa , Karapınar , Kayabaşı , Kayıkçılar , Kerimler , Kışla , Kızılbel , Koramanlar , Madenler , Muharremşah , Muhsinler , Musausta , Nebioğlu , Perşembe , Ramazanoğlu , Saltukova , Sandallar , Sarmaşık , Sazköy , Sipahiler , Şenköy , Şeyhler , Şeyhoğlu , Temenler , Torlaklar , Uluköy , Veliköy , Yakademirciler , Yazıbaşı , Yazıköy , Yeniköy , Yeşilköy , Yeşilyayla , Yeşilyurt , Yolgeçen , Yukarıdere , Yukarıgöynük , Yukarıihsaniye , Yukarıtaşçılı

Perşembe uydu görüntüsü

Perşembe ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Perşembe haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Perşembe uydudan görüntüsü

Perşembe konumu

Perşembe konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Perşembe) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.