Kaptanpaşa (Çayeli) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kaptanpaşa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kaptanpaşa, Türkiye topraklarında Rize ilinin Çayeli ilçesine bağlı bir köydür. Kaptanpaşa yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Rize » Çayeli » Kaptanpaşa köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kaptanpaşa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kaptanpaşa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9623, Boylam: 40.7856

Çayeli ilçesi belde ve köyleri

Abdullahhoca , Armutlu , Aşıklar , Başköy , Beşikçiler , Beyazsu , Buzlupınar , Büyükköy, Çataldere , Çeşmeli , Çınartepe , Çilingir , Çukurluhoca , Demirhisar , Derecik , Düzgeçit , Erdemli , Erenler , Esendağ , Gürgenli , Gürpınar , Güzeltepe , Haremtepe , İncesırt , İncesu , Kaçkar , Kaptanpaşa , Karaağaç , Kemerköy , Kestanelik , Köprübaşı , Latifli , Madenli, Maltepe , Musadağı , Ormancık , Ortaköy , Sarısu , Sefalı , Seslidere , Sırtköy , Uzundere , Yamaçköy , Yanıkdağ , Yavuzlar , Yenice , Yenihisar , Yenitepe , Yeşilırmak , Yeşilköy , Yeşiltepe , Yıldızeli , Zafer

Kaptanpaşa uydu görüntüsü

Kaptanpaşa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kaptanpaşa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kaptanpaşa uydudan görüntüsü

Kaptanpaşa konumu

Kaptanpaşa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kaptanpaşa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.