Çerkeş harita ve uydu görüntüleri

Çankırı iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.300 kilometrekare , nüfusu 24. 571 dir. Yüzeyi geniş bir ovadan ... daha fazla bilgi

Çerkeş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Çankırı » Çerkeş haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çerkeş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çerkeş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8104, Boylam: 32.8914

Çerkeş ilçesi belde ve köyleri

Afşar , Ağaca , Ahırköy , Akbaş , Akhasan , Aliözü , Aydınlar , Balkavak , Bayındır , Bedil , Beymelik , Bozoğlu , Çakmak , Çalcıören , Çaylı , Çördük , Dağçukurören , Dikenli , Dodurga , Fındıcak , Gelikovacık , Gökçeler , Göynükçukuru , Hacılar , Halkaoğlu , Kabakköy , Kadıköy , Kadıözü , Karacahüyük , Karamustafa , Karaşar , Kargı , Kısaç , Kiremitçi , Kuzdere , Kuzören , Meydanköy , Örenköy , Örenli , Saçak, Saraycık , Şeyhdoğan , Taşhanlar , Turbaşı , Uluköy , Yakuplar , Yalakçukurören , Yalıözü , Yeniköy , Yıprak , Yoncalı , Yumaklı

Çerkeş uydu görüntüsü

Çerkeş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çerkeş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çerkeş uydudan görüntüsü

Çerkeş konumu

Çerkeş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çerkeş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.