Çerkezköy harita ve uydu görüntüleri

Çerkezköy Tekirdağ iline bağlı ilçelerden biri. Merkez bucağa bağlı 9 köyü vardır. Yüzölçümü 296 km2 olup, nüfus yoğunluğu 10’dur. daha fazla bilgi

Çerkezköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Tekirdağ » Çerkezköy haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çerkezköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çerkezköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.2853, Boylam: 28.0003

Çerkezköy ilçesi belde ve köyleri

Bahçeağıl , Kapaklı , Karaağaç , Karlıköy , Kızılpınar , Pınarça , Uzunhacı , Veliköy , Yanıkağıl

Çerkezköy uydu görüntüsü

Çerkezköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çerkezköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çerkezköy uydudan görüntüsü

Çerkezköy konumu

Çerkezköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çerkezköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

okyanus: 5veya10 yıl sonra çerkezköy türkiyenin özellikle de istanbulun sanayi kapısı hem de bu kapının 7 anahtarı olacak çorlu çerkezköy silivri avrupanın sanayi başkenti olacak ..............karı araba cart curt hepsi hikaye anlayan anladı nasılki yenikapı sahil 2.taksim olacaksa burada olacak - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
sevda sende kaldı : bende aşıktım halada aşığım çerkezköylü birine o yüzden çerkezköyün adını bile duysam boğazım düğüm düğüm olur hep :( - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
sarıkamış: slamlar çerkez köy ilcesi kızılpınar demirhan dere mevkkii de bir arsam var sizce nasıl bir yer orası - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ayılana gazoz: çerkezköy çok güzel ve şirin bir kasaba iken göç dolayısıyla bozuldu - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
PRENSES: ben de çerkezköyden birine aşık oldum.ama ulaşılmaz aşk - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
onur: ataturk viyadugununm karsısında gazibabanın yerine bi ugrayın cok guzel semaverde köz cayı yapıyorlar bahceli güzel bir mekan - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gecegezen80: yazın tozu kısın camuru meshurdur buranın :)) - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
immortal: çerkezköyden bi kıza aşığım ya deli gibi ama geri dönmüyo yardım edebilcek varsa herşeyimi veririm 05558292143 - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
böcük: çerkezköy de yaşayacağım dersen ev ve fabrika arasında mekik dokursun başka yapabilcek hiç bişi yok bomboş bi ilçe sosyal aktivite yok öğrenci ve gençlere yönelik yapılabilecek hiç bir etkinlik yok ilçemizin çok şeyler katetmesi gerekiyo,tabi belediyemizede çok görev düşüyo tabi herşey bütçe....bilemiyorum artık çerkezköy sizce nasıl bi yer buralı olduğum için çok şanssızım:((((( - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
sabır küpü: Çerkezköy de bayağı bir gelişme olmuş.Gitmeyeli çok olmuştu yeni gittim.İstasyonda tren yolu üzerine güzel bir viyadük yapılmış.İmar planını da düzenlemiş belediyesi ,35 metre istanbul yolunu da tepe deki emlakbank konutlarının önünden geçireceklermiş bu yaz.Valla yapılırsa bayağı güzel olur istasyondaki dar yollardan kurtulur halk.Birde treni banliyö yaparlarsa dahada güzel olur. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Alper Kara: Burada olduğuma ve bunu bildiğime çok pişmanım ama :) Malesef gayet doğru yerde duruyor. Zaten bu bilgileri yayınlayan arkadaş yazmıyor. Link alıntısı yapmış. Googleearth''ın google grafik haritası bu. Sn. Kemal Koç... - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
canımdan can geldi b: mrb site sahkinleri..ben aslen rize doğumlu olup istanbulda yaşıyorum.ben ramazan büyük yoncalıya canımdan çok sevdiğim bir bayan arkadaşımı yerleştmiş.geldim gezdim çok güzel bi yer helede çerkezköydeki lemar da iki kere kahvaltıya gelmişim hiç unutamam oraları ya saray dakı tekirdağ köftecisini asla unutamam.saygılarımla.ramazanyazici@hotmail.com - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ibrahim: tekirdağ-merkez den çerkezköye kaç km acaba:) - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
mehmet: çerkezköy güzel bir kent ama nedense insanların gelmesi yerleşmesi engelleniyor. yatırım yapılmıyor. mesela karlıköy tarafnda bulunan oplu konut yapılabinir. yatırımcıya satılabilinir veya kiraya verilebilinir... daha bir sürü imkanlar... zaten yönetim bu köyüde unuttu. belediy ne iş yapıyor. budediğim yerleri değerlendirerrk yatırımcıyı çekecekmi??????????? - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
gece: çerkezkoy doğumluyum 24 seneeden berı buradayım çerkezkoyun fabrıkaları unludur:) başka hıç bır şey yok burada burası çalışma bolgesı akşam saat 8 den sonra hayat duruyor burada - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
SABIR KÜPÜ: ÇERKEZKÖY ESKİDEN ÇAMUR KENTTİ AMA ŞİMDİ YIDIZKENT.EN BÜYÜK LEKESİ 13 YILDIR BEKLEYEN İMAR MESELESİ B2 ARAZİ OLMASI NENİYLE KARTALTEPE MEVKİİNİN HAKSIZCA BEKLETİLMESİ??????????????????????????????????????? - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kemal koç: çerkezköy haritasında veliköy ve kızılpınar yanlış yere yazılmış kemal - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.