Bahçeağıl (Çerkezköy) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bahçeağıl harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bahçeağıl, Türkiye topraklarında Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesine bağlı bir köydür. Bahçeağıl yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Tekirdağ » Çerkezköy » Bahçeağıl köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bahçeağıl haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bahçeağıl haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.3507, Boylam: 27.8853

Çerkezköy ilçesi belde ve köyleri

Bahçeağıl , Kapaklı , Karaağaç , Karlıköy , Kızılpınar , Pınarça , Uzunhacı , Veliköy , Yanıkağıl

Bahçeağıl uydu görüntüsü

Bahçeağıl ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bahçeağıl haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bahçeağıl uydudan görüntüsü

Bahçeağıl konumu

Bahçeağıl konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bahçeağıl) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sefer bayraktar: Bağçeağıl köyü civar köylerin en küçüğü ve en şirinidir. dışarıdan gelen yabancı eski köyde hiç yoktur, sadece üst kısımda yeni parsellerde yabancı karışımı yavaş yavaş başlamıştır.Köy''de okuma yazma oranı çok yüksektir,üniversitelerde okuyan yaklaşık yirmiye yakın kız, erkek öğrenci vardır. insanlar misafirperver ve çalışkandırlar. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
zango: allahin bir kulu bagceagil hakkinda biseyler niye yazmiyor ordaki koylerin icin de en iyisi ozelilke egitim - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.