Çifteler harita ve uydu görüntüleri

Çifteler ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Çifteler harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Eskişehir » Çifteler haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çifteler haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çifteler haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.3820, Boylam: 31.0408

Çifteler ilçesi belde ve köyleri

Abbashalimpaşa , Arslanlı , Başkurt , Belpınar , Çatmapınar , Dikilikaya , Dikmen , Doğanay , Eminekin , Hayriye , Ilıcabaşı , Kadıkuyusu , Körhasan , Orhaniye , Ortaköy , Osmaniye , Sadıroğlu , Saithalimpaşa , Sarıhalimpaşa , Sarıkavak , Yenidoğan , Yıldızören , Zaferhamit

Çifteler uydu görüntüsü

Çifteler ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çifteler haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çifteler uydudan görüntüsü

Çifteler konumu

Çifteler konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çifteler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: sene 2003 ilçe jandarma da kısa dönem olarak askerlik yaptığımda haftasonlarını iple çekerdik sakarya nehrinin doğduğu yere gitmek için. güzel günlerdi bi daha gitmek nasip olur inşallah - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
tatar: çifteler güzel yer fakat yolları çok bozuk şehir içinde asfaltlansa çok güzel olur - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
mustafa yaygın: bende çiftelerin eminekin köyünden mustafa yaygın saygılarımla bütün çiftelerli hemşerilerime selamlar... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
çakal: esesli hemşerilerimle tanışmak isterim - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
çakal: kadıkuyuluyum oraları çok seviyorum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
mesut: sakarya nehrinin doğduğu yer olup sakaryabaşı ile ünlüdür.mesire yeri ve yüzmek için idealdir. bir gününüzü ayırıp görmenizi tavsiye ederim kiremitte balık yemeyi unutmayı. - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
sakallı ahmet: ben çiftelerin sait halim paşa köyünden sakallı ahmet sizde bir ricam köyümüzün yolu kendiniz gezin not verin yazık günah saygılarımla sakallı - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
özLem: ben çiftelerin yaralı köyüne gitmiştim güzel bi köy ama okul ykık dökük orayada eskişlehirden yardımlarla güzel bi okul yapılmalı ayrıca ben eskişehirliyim :) ESES - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
osman: Çifteler, yazılıkaya (midas şehri) ile ünlüdür gezilip görülmesi gereken,tarihte frigyalıların yaşamış olduğu bir yerdir. - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.