Çorlu harita ve uydu görüntüleri

Çorlu Tekirdağ iline bağlı ilçelerden biri. Merkez ilçeye bağlı 22 köyü vardır. Yüzölçümü 946 km2 olup, nüfus yoğunluğu 110’dur. daha fazla bilgi

Çorlu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Tekirdağ » Çorlu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çorlu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çorlu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1625, Boylam: 27.7908

Çorlu ilçesi belde ve köyleri

Ahimehmet , Bakırça , Deregündüzlü , Esenler , İğneler , Karamehmet , Kırkgöz , Maksutlu , Marmaracık , Misinli , Önerler , Paşaköy , Pınarbaşı , Sarılar , Seymen , Şahpaz , Türkgücü , Ulaş , Vakıflar , Velimeşe , Yenice , Yulaflı

Çorlu uydu görüntüsü

Çorlu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çorlu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çorlu uydudan görüntüsü

Çorlu konumu

Çorlu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çorlu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

PUSKULU: BURAYA ATTATURK GELIP GAZI ILKOKULUNU HASTANEDEN OKULA DONDURUP ACMISTIR - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
poseydon: arkadaslar corluuu sahane bı yerrrr hatayda arsuzzzz tekırdagda corluuu - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ApAçİ: arkedesler çorlunun gzl foto ları varsa atamısınızzzz msn aderesım kral.cocuk.95 @ hoymail.com ok - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
çorlulu: ne zeytini be susak - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ZAİTÇORLULU: Çorlu sanayi bakımından ünlü bir ilçedir.Çorlu aynı zamada trakyanın küçük parisidir. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
OKTAY: BEN ÇORLUYU ÇOK BEĞENİYOM VOLKAN ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİNEDE KATILIYOM BEN ALMANYADA YAŞIYOM ÇORLUYA SELAMLAR - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
VOLKAN: ÇORLU TEKİRDAĞIN ÇOK GÜZEL İLÇESİ MISIRI ZEYTİNİ VS. ÜNLÜDÜR TEKİRDAĞIN EN GÜZEL İLÇESİ ÇORLUDUR - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.