Çorum harita ve uydu görüntüleri

Çorum Karadeniz bölgesinin Orta Karadeniz bölümü ile Anadolu’yu bağlayan geçit bölgede kurulmuş olan il. Güneybatıda Kırıkkale, kuzeyde Sinop, Kastamonu ve Samsun, güneyde Yozgat, doğuda Amasya, batıda Çankırı ile çevrilmiştir. 39°51’ ve 41°20’ kuzey enlemleri, 34°04’ ve 35°28’ doğu boylamları arasında yer alır. Orta Anadolu platosunun kuzey kısmındadır. Denizden yük daha fazla bilgi

Çorum harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Çorum haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çorum haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çorum haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5500, Boylam: 34.9526

Statik haritalar

Çorum ilçe haritaları

Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ

Çorum uydu görüntüsü

Çorum ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çorum haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çorum uydudan görüntüsü

Çorum konumu

Çorum konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çorum) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

HÜSEYİN BOZOK: merhaba Çorum Eskice Köyü,nden Hüseyin Bozok yoktur benim memleketimin insanıgibi anlatıyor Trabzonlu birisi Çorum,a giderken molayerinde parasınıçalmışlar hiçparasıkalmamış Çorum,a inince taksiciler ilk önce kahvaltı ısmarlayıp gideceği yere ücretsiz götürürler aradan 15yılgeçer benbirgün işbaşvurusunda bulundum buadam bana bunu anlatır Çorum luyum deyince kapılarını açar saygılar sanaMemleketim - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
sümeyra tatlı: çorum çokgüzel ve havadar bir yer herkesin gelip görmesini taviye ederim canıııııım memleketim benim çorum - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
çağrı: çorum mecitözü kargı köyünün çok güzel piknik yapma yerlerine sizide bekleriz doğa ile iç içe olan köyümüz de doğal kaynak suyu da bulunmaktadır herkezi gelip görmek için bekleriz...... - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
murat reis: s.a bende çorumluyum şu anda sakarya taşkısıgında vatani görevimi yapıyorum memleketim olan çorumu çok özledim...... murat tercan - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Musti19Alaca: Slm.Corumlu arkadaslarim, Bende cogunuz gibi gubetteyim.Almanya Münihten.Münih gercekten cok güzel ama ne olursa olsun benim o güzel memleketim Corumu tutamaz.Corumun o güzel caddelerinde söyle bir asagi yukari dolasmak bile herseye degiyor.Temizligi ile gurur duyuyoruz.Bu konuda hakki olan bütün hemserilerimize tesekkürler.Saygilar,Sevgiler.M.K - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: BENDE CORUMLUYUM LAÇİNİN KÖYÜNDEN BENDEHERKES GİBİ MEMLEKETİMİ SEVİYORUM TABİ SIK SIK GİTMESEKTE.AMA KENDİNİ BİLMEZ KİŞİLERİN CORUM LA İLGİLİ YALAN YANLIŞ HİKAYELERİN ANLATMALARI CANIMI SIKIYO LÜTFEN ARKADAŞLAR BU KONUDA BÜYÜK TEPKİ VERELİM - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
UZAKLARDAYIM: MERHABA...ÇORUMLUYUM DİYARBAKIR'DA ÖĞRETMENİM.ÇORUM'UN TEMİZLİĞİNİ VE SERİNLİĞİNİ ÖZLEDM:) - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
demirhan : helal olsun arkadaşlar topragınıza bukadar sahip çıktıgınız için sungurlu yokmu

- 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
selam: ben çorum sungurlu ilçesindenim şuan izmirde çalışıyorum her sene sungurluya gelişimde biraz ileri gideceğine dahada geriliyor sanki büyük bir köy görünümü almış durunda hiçmi yatrım yapan yok bu büyük köye gelmek istemiyorum artık ne yalan söyleyeyim anam babam olmasa gelmem oralara yatırım yapın gelişme olsun iş sahaları açıolsın geliştirelim memleketimizi - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ASLAN: BEN MUSTAFA BATTAL CORUM UGURDAG DAGÖNÜ KÖYÜ DENİM CORUMLA GURURDUYYORUM CORUMLULARA SELAM YYYYYYŞŞŞŞ CORUM

- 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
çorumun merkezinden: çormun nüfusu 2.000.000dur herkeszin gezim görmesini isterimm sayglarr - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
serkan: çorumluyuz heri gerisi boş çorum gecen yıllarda dunyanın en temiz 2. kenti oldu biliyomudunuz ter temiz memleketim bee. ee ne olacaktı. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Mert KIRIŞ: BEN ÇORUMLUYUM ŞU AN MİLASTA OTURUYORUM BU CNET ÇORUMMUUUMU ÇOOKKKK ÖZLEDİMMM.HİÇ insanlık,kardeşlik Milas''ta yokk.Çorum gibisi memleketim gibisii yokk. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
çorum gelini:)): s.a arkadaşlar ben sivaslıyım ama çorum sungurluya gelin gideceğim.geldim gördüm çorumda sivas gibi güzel.sunguruda çok güzel çarşısı biraz küçük ama olsun tam istediğim gibi inş daha da güzel olur.aayy az kalsın unutuyodum leblebisi de harika sivaslı komşumuzdan al bütün tanıdıklarım bi daha istediler bende buyurun çoruma gelin hem gezer daha nice güzelliklerini görürsünüz ayrıca bol bol leblebi de yersiniz dedim.:)) sivasdan çorumlulara kardeşlerime selammlarrrrr... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
karakule19: merhaba arkadaşlar bende çorumluyum çorumu çok özledim ırnaktan özel harekat uzman çvÅ� - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
{KOMANDO}!!!!!!!!!!!: ben çorum/uğurludağ aşılıarmut köyünden erdinç köse sıddık küçükgöz isimli şehidimiz benim yakın akrabamdır.bununla gurur duyuyorum

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

VATAN DEDİĞİN BU ASLANLAR BİDE BU ASLANLARI DOĞURAN ANALAR

HA BİR KURŞUN HA BİR EKMEK GEREKİRSE VATAN İÇİN YENİLECECEK ADIM VATAN SOYADIM SAĞOLSUN

- 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
ELMAS BORAN: ÇORUMLUYUM ORAYI ÇOK SEVİYORUM ŞUAN ORDA YAŞAMASAMDA TEMİZ MİS LEBLEBİ KOKULU MEMLEKETİM - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
çorumlu: çorumun araba kaleriferi leplebisi ayrıca sungurlunun çayan koyunden aşık gülabisi meşhurdur - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
sato: slm arkadaslar oğuzlarlı yokmu - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Abdullah KESKİN: Osmancık İlçemizin pirinci ile meşhurdur.Osmancık 97 tesçilli ürünü vardır.Türkiyemizin her tarafında marketlerde arandığında bulunur.Osmancık doğuyu batıya bağlıyan,D- 80 karayolu içersinden ğeçmektedir.Eskiden bu yol İran-(Bağdat) İstanbul yoludur.Osmanck''ı gezip görmenizi tavsiye ederim.diyeadlandırılırdı. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.