Çubuk harita ve uydu görüntüleri

Tütün içmeğe mahsus ,içi delik uzunca, değnek şeklinde ağaç dalı. Bir ucunda tütün koyup yakmağa mahsus lülesi, öbür ucunda da ağza almak için �İmame� denen ağızlığı bulunur. Genel olarak gül ve yasemin gibi... daha fazla bilgi

Çubuk harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çubuk haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çubuk haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çubuk haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.2408, Boylam: 33.0303

Çubuk ilçesi belde ve köyleri

Ağadan , Ağılcık , Akbayır , Akkuzulu , Aşağıçavundur , Aşağıemirler , Aşağıobruk , Avcıova , Camili , Çatköy , Çitköy , Dağkalafat , Dalyasan , Dedeler , Demirci , Dumlupınar , Durhasan , Eğriekin , Esenboğa, Eskiçöte , Gökçedere , Güldarbı , Gümüşyayla , Hacılar , İkipınar , İmamhüseyin , Kapaklı , Karaağaç , Karaçam , Karadana , Karaköy , Karaman , Karataş , Kargın , Karşıyaka , Kavaklı , Kışlacık , Kızılca , Kızılören , Kızılöz , Kösrelik , Kösrelikkızığı , Kuruçay , Kutuören , Kuyumcuköy , Küçükali , Mahmutoğlan , Melikşah , Meşeli , Mutluköyü , Nusratlar , Okçular , Ovacık , Oyumiğde , Ömercik , Özlüce , Saraycık , Sarıkoz , Sarısu , Sele , Sığırlıhacı , Sirkeli, Susuz , Sünlü , Tahtayazı , Taşpınar , Tuğlaköy , Uluağaç , Yakuphasan , Yaylak , Yazır , Yazlıca , Yenice , Yeşilkent , Yıldırımelören , Yıldırımevci , Yıldırmaaydoğan , Yılmazköy , Yiğitli , Yukarıçavundur, Yukarıemirler , Yukarıobruk , Yuva

Çubuk uydu görüntüsü

Çubuk ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çubuk haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çubuk uydudan görüntüsü

Çubuk konumu

Çubuk konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çubuk) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

oktay: mahalle ve sokakları gösteren bir harita bulamadım - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.