Karşıyaka (Çubuk) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karşıyaka harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karşıyaka, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Çubuk ilçesine bağlı bir köydür. Karşıyaka yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Çubuk » Karşıyaka köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karşıyaka haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karşıyaka haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.2639, Boylam: 36.3262

Çubuk ilçesi belde ve köyleri

Ağadan , Ağılcık , Akbayır , Akkuzulu , Aşağıçavundur , Aşağıemirler , Aşağıobruk , Avcıova , Camili , Çatköy , Çitköy , Dağkalafat , Dalyasan , Dedeler , Demirci , Dumlupınar , Durhasan , Eğriekin , Esenboğa, Eskiçöte , Gökçedere , Güldarbı , Gümüşyayla , Hacılar , İkipınar , İmamhüseyin , Kapaklı , Karaağaç , Karaçam , Karadana , Karaköy , Karaman , Karataş , Kargın , Karşıyaka , Kavaklı , Kışlacık , Kızılca , Kızılören , Kızılöz , Kösrelik , Kösrelikkızığı , Kuruçay , Kutuören , Kuyumcuköy , Küçükali , Mahmutoğlan , Melikşah , Meşeli , Mutluköyü , Nusratlar , Okçular , Ovacık , Oyumiğde , Ömercik , Özlüce , Saraycık , Sarıkoz , Sarısu , Sele , Sığırlıhacı , Sirkeli, Susuz , Sünlü , Tahtayazı , Taşpınar , Tuğlaköy , Uluağaç , Yakuphasan , Yaylak , Yazır , Yazlıca , Yenice , Yeşilkent , Yıldırımelören , Yıldırımevci , Yıldırmaaydoğan , Yılmazköy , Yiğitli , Yukarıçavundur, Yukarıemirler , Yukarıobruk , Yuva

Karşıyaka uydu görüntüsü

Karşıyaka ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karşıyaka haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karşıyaka uydudan görüntüsü

Karşıyaka konumu

Karşıyaka konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karşıyaka) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.