Çumra harita ve uydu görüntüleri

Konya iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 3.220 kilometrekare, nüfusu 56.035 dir. İlçe yüzeyi, Konya ovasının önemli bir bölümünü meydana getirmektedir. daha fazla bilgi

Çumra harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Konya » Çumra haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çumra haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çumra haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.5735, Boylam: 32.7801

Çumra ilçesi belde ve köyleri

Abditolu , Adakale , Afşar , Alemdar , Alibeyhüyüğü, Apa, Apasaraycık , Arıkören, Avdul , Balçıkhisar , Beylerce , Büyükaşlama , Çiçekköy , Çukurkavak , Dedemoglu , Dinek, Dineksaray , Dinlendik , Doğanlı , Erentepe , Fethiye , Gökhüyük , Güvercinlik, İçeriçumra, İnli , Karkın, Kuzucu , Küçükköy , Okçu, Seçme , Surguç , Tahtalı , Taşağıl , Türkmencamili, Türkmenkarahüyük , Uzunkuyu , Üçhüyükler , Ürünlü , Yenimescit , Yenisu, Yürükcamili

Çumra uydu görüntüsü

Çumra ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çumra haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çumra uydudan görüntüsü

Çumra konumu

Çumra konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çumra) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yesil: mö 2000 li yıllara dayanan yerleşim merkezleri vardır. çatalhöyükte yapılan kazılar sonucunda eski çağlarda kullanılan aletler bulunmuştur. hüyükleri ile ünlüdür.mutlaka gezilmelidir diyorum. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.