İçeriçumra (Çumra) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İçeriçumra harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İçeriçumra, Türkiye topraklarında Konya ilinin Çumra ilçesine bağlı bir beldedir. İçeriçumra yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. İçeriçumra hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Konya » Çumra » İçeriçumra beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İçeriçumra haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İçeriçumra haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.5809, Boylam: 32.6590

Çumra ilçesi belde ve köyleri

Abditolu , Adakale , Afşar , Alemdar , Alibeyhüyüğü, Apa, Apasaraycık , Arıkören, Avdul , Balçıkhisar , Beylerce , Büyükaşlama , Çiçekköy , Çukurkavak , Dedemoglu , Dinek, Dineksaray , Dinlendik , Doğanlı , Erentepe , Fethiye , Gökhüyük , Güvercinlik, İçeriçumra, İnli , Karkın, Kuzucu , Küçükköy , Okçu, Seçme , Surguç , Tahtalı , Taşağıl , Türkmencamili, Türkmenkarahüyük , Uzunkuyu , Üçhüyükler , Ürünlü , Yenimescit , Yenisu, Yürükcamili

İçeriçumra uydu görüntüsü

İçeriçumra ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İçeriçumra haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İçeriçumra uydudan görüntüsü

İçeriçumra konumu

İçeriçumra konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İçeriçumra) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.