Ödemiş harita ve uydu görüntüleri

Ödemiş: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 124.968 olup, 51.620’si ilçe merkezinde, 73. daha fazla bilgi

Ödemiş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Ödemiş haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ödemiş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ödemiş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.2296, Boylam: 27.9758

Ödemiş ilçesi belde ve köyleri

Alaşarlı , Artıcak , Bademli , Balabanlı , Bayırlı , Bebekler , Beyazıtlar , Bıçakçı , Birgi , Bozcakaya , Bozdağ , Bucak , Bülbüller , Büyükkavulcuk , Cevizalan , Çağlayan , Çamlıca , Çamyayla , Çayırköy , Çaylı , Çobanlar , Demircili , Demirdere , Dereuzunyer , Dolaylar , Elmabağı , Emirli , Ertuğrulköy , Eselli , Gerçekli , Gereli , Güneyli , Günlüce , Hacıhasan , Hamamköy , Horzum , Işık , İlkkurşun , Karadoğan , Karakova , Kayaköy , Kaymakçı , Kazanlı , Keçililer , Kemenler , Kemerköy , Kerpiçlik , Kışlaköy , Kızılca , Kızılcaavlu , Kofundere , Konaklı , Köseler , Kurucaova , Kutlubeyler , Küçükavulcuk , Küçükören , Küre , Mescitli , Mursallı , Ocaklı , Oğuzlar , Orhangazi , Ortaköy , Ovacık , Ovakent , Pirinççi , Seki , Seyrekli , Süleymanlar , Tosunlar , Türkonu , Uzundere , Üçkonak , Üzümlü , Veliler , Yenice , Yeniköy , Yeşilköy , Yılanlı , Yolüstü , Zeytinlik

Ödemiş uydu görüntüsü

Ödemiş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ödemiş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ödemiş uydudan görüntüsü

Ödemiş konumu

Ödemiş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ödemiş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

cafer deniz: ödemiş gercekden cok güzelleşmiş ödemiş bellediye başkan na ve tümcalışanlarada cok cok teşekürler arkadaşlar.

ben ödemişli deyilim ama benim tüm kalpim ve de ölürsem beni ödemişe kömün derim vahsiyedim var ben aslen adanalıyım ama ben ödemişi 1978 den 1983 kadara ödemişde kaldım bu yüzden ben ödemişi cok cok seviyorum sayın büyüklerim sayın kaymakamım ve belediye başkanım vede ödemiş emniyet amirlerimede selamlarımı sunarım

selam ve saygılar cafer deniz - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ismail: ödemiş gerçekten çok güzel bir ilçedir.aydınoğullarının beyliği olan birgitarihi güzellikleri ve dokusuyla gezmeye değer bir beldedir.ayrıca krater gölü ile gölcük,kışın kayak merkezi ile ve yazın serinleyebileceğiniz harika bir bozdağ güzellikleri ile gezip görmeye değer beldelerimizdir.bu üç beldeyi mutlaka görmenizi öneririm. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
enbiya koçak : ödemişe 4km masafedeki günlüce köyü 1000 den fazla nufusu olan küy. veyazın 500 600 nufusu ile türkiyenin belkide dünyanın en güzel çam fidanlarının yetiştirilip güzel yurdumuzun yemyeşil ormanlara sahip olmasında katkısı bulunan. subatan ve ardıcak yaylasını ödemiş ilçesi belde ve köyleri listesi ve haritasında göremediğimi bu siteyi hazırlayanlara hatırlatmak istedim.saygılarımla. - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.