Ömer Seyfettin Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ömer Seyfettin Lisesi (Adres: BALGAT ZİYABEY CAD.NO:42 Telefon: 3122850523 Çankaya ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çankaya » Ömer Seyfettin Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ömer Seyfettin Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ömer Seyfettin Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9092, Boylam: 32.8172

Ömer Seyfettin Lisesi uydu görüntüsü

Ömer Seyfettin Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ömer Seyfettin Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ömer Seyfettin Lisesi  uydudan görüntüsü

Ömer Seyfettin Lisesi konumu

Ömer Seyfettin Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ömer Seyfettin Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

burcu: süpper bi okul... - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.