Hazine (Özalp) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Hazine harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Hazine, Türkiye topraklarında Van ilinin Özalp ilçesine bağlı bir köydür. Hazine yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Van » Özalp » Hazine köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hazine haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hazine haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.5066, Boylam: 43.8726

Özalp ilçesi belde ve köyleri

Aksorguç , Altınoba , Aşağıakçagül , Aşağıbalçıklı , Aşağıkoçkıran , Aşağımollahasan , Aşağıtulgalı , Aşağıyorganlı , Bağrıaçık , Bodurağaç , Boğazkesen , Boyaldı , Çamurlu , Çavuşlar , Çırakköy , Çubuklu , Dağdeviren , Damlacık , Dorutay , Dönerdere , Eğribelen , Emek , Gözdeğmez , Gültepe , Günyüzlü , Hacıali , Hacıkışlak , Hazine , Kalecik , Karlıyamaç , Kaşıkara , Kırkçalı , Mehmetalan , Mollatopuz , Oymaklı , Sağmalı, Sarıköy , Savatlı , Seydibey , Sugeçer , Şehittepe , Şemsettinköy , Tepedam , Yarımkaya , Yavuzlar , Yukarıbalçıklı , Yukarıçavdarlık , Yukarımollahasan , Yukarıtulgalı , Yukarıyazca , Yukarıyorganlı , Yumruklu , Yurkuşak

Hazine uydu görüntüsü

Hazine ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hazine haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hazine uydudan görüntüsü

Hazine konumu

Hazine konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hazine) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.