Ümraniye harita ve uydu görüntüleri

Bir zamanlar Ümraniye tamamen ormanlarla kaplı idi. Her yer orman, ağaç ve yeşil idi. Her taraf yemyeşil ağaçlarla cennetten bir parçaydı. Çünkü iklim orman yetişmesine elverişli durumdaydı. daha fazla bilgi

Ümraniye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Ümraniye haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ümraniye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ümraniye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0303, Boylam: 29.1065

Ümraniye ilçesi belde ve köyleri

Ümraniye uydu görüntüsü

Ümraniye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ümraniye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ümraniye uydudan görüntüsü

Ümraniye konumu

Ümraniye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ümraniye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

seher kss: beykoz kadar gusel olmasada idare eder - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
kiymetlimm: ümraniye nolur tanerimi bana verrr lütfennnn - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
samsunlu: ümraniye cok güzel cok seviyorum... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
doğan: bende ümr yaşıyom ama nde belediye başkanımız bu tapuları wermiyoooo::::D - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
sevim: slm. arkadaslar.ben cok sevdigim arkadasimi uzun yillar göremedim cok aradim bulamadim,belki taniyan cikar,adi..sevim(müzeyyen)taskiranlar..en son umraniyede oturuyordu..umarim bir taniyan cikar cevap yazar...tsk ler.... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
kömürrkentli: AH ÜMRANİYE AH SEVDİGİMİ ALDIN ELİMDENN - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kenan: ümraniye süper kenti doğası herşeyinde önlüdür ümariye - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
filiz: ümraniye dudulluda oturuyorum ümraniye çok güzel bir kent seviyorum yasadığım yeri.... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sedat: iyi günler ümr cok güzel ama birde sokkaları temiz olsa karabekir mah bingöl cad kahraman sokkak camur içinde - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.