Ünye harita ve uydu görüntüleri

Ünye, Orta Karadeniz Bölgesi'nde yer alan, Ordu iline bağlı bir ilçedir. Ordu ilinin kuzeybatısında yer alır. Doğusunda Fatsa, batısında Terme, güneyinde Çaybaşı, Akkuş ve Kumru ilçeleriyle komşudur. Kuzey sınırını Karadeniz kıyıları çizer. Bu sınırlar içinde Ünye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 440 kilometre kare, merkez nüfusu ise (2000) 69.250'dir. daha fazla bilgi

Ünye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ordu » Ünye haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ünye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ünye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1282, Boylam: 37.2873

Ünye ilçesi belde ve köyleri

Agıdere , Ataköy , Aydıntepe , Başköy , Beylerce , Cevizdere , Çakmak , Çatak , Çatalpınar , Çatalpınar , Çataltepe , Çınarcık , Çiğdemköy , Denizbükü , Dereköy , Dizdar , Düzçiftliği , Düzköy , Düzsaylan , Elmalık , Erenyurt, Esenkale , Eskikızılcakese , Fatih, Gobu , Gölcügez , Güzelkale , Güzelyalı , Hanyanı, Hızarbaşıgunluk , Hızarbaşıkumarlı , İnkur, Kadılar , Kaledibi , Kaleköy , Keşköy , Kıllık , Kocuklu , Körüklü , Kuşçulu , Kuşdoğan , Nadirli , Nurettinköy , Ortaköy , Pelitliyatak, Sahilköy , Saraycık , Sarıhalil , Seylan , Sofutepesi , Şenyurt , Taflancık , Taşça , Tekkiraz, Tepeköy , Uçpınar , Uğurlu , Yavı , Yaycı , Yaylalı , Yazkonağı , Yenikent, Yenikızılcakese , Yeniköy , Yeşilkent, Yiğitler , Yüceler

Ünye uydu görüntüsü

Ünye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ünye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ünye uydudan görüntüsü

Ünye konumu

Ünye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ünye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.