Tekkiraz (Ünye) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Tekkiraz harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tekkiraz, Türkiye topraklarında Ordu ilinin Ünye ilçesine bağlı bir beldedir. Tekkiraz yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Tekkiraz hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Ordu » Ünye » Tekkiraz beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tekkiraz haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tekkiraz haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9849, Boylam: 37.1606

Ünye ilçesi belde ve köyleri

Agıdere , Ataköy , Aydıntepe , Başköy , Beylerce , Cevizdere , Çakmak , Çatak , Çatalpınar , Çatalpınar , Çataltepe , Çınarcık , Çiğdemköy , Denizbükü , Dereköy , Dizdar , Düzçiftliği , Düzköy , Düzsaylan , Elmalık , Erenyurt, Esenkale , Eskikızılcakese , Fatih, Gobu , Gölcügez , Güzelkale , Güzelyalı , Hanyanı, Hızarbaşıgunluk , Hızarbaşıkumarlı , İnkur, Kadılar , Kaledibi , Kaleköy , Keşköy , Kıllık , Kocuklu , Körüklü , Kuşçulu , Kuşdoğan , Nadirli , Nurettinköy , Ortaköy , Pelitliyatak, Sahilköy , Saraycık , Sarıhalil , Seylan , Sofutepesi , Şenyurt , Taflancık , Taşça , Tekkiraz, Tepeköy , Uçpınar , Uğurlu , Yavı , Yaycı , Yaylalı , Yazkonağı , Yenikent, Yenikızılcakese , Yeniköy , Yeşilkent, Yiğitler , Yüceler

Tekkiraz uydu görüntüsü

Tekkiraz ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tekkiraz haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tekkiraz uydudan görüntüsü

Tekkiraz konumu

Tekkiraz konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tekkiraz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

turan-çiçek: slm sayın başkanım yeni döneminizde başarılar dilerim saygılarımla - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Selahattın şeker: VALLAHI NE DIYECEGIMI BILEMIYORUM AMA MEMLEKETIMI SEVIYORUM BASKSNSDA YENI DONEMINDE BASARILAR DILIYORUM. BU SEZON BASKANDAN TEKKIRAZ GENCLERI ICIN KULTUR MERKEZI ISTIYORUM SAYGILAR - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
TALİP: TEKKİRAZIN YENİ BELEDİYE BAŞKANININ MHP ADAYI FARUK KORKMAZ IN OLMASI DİLEĞİYLE.HERKESE SELAMLAR.TALİP - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ahmet gül: tekkiraz dsp belediye başkan adayı fahri kapıcıyabaşarılar diler en iyi günlerin onun olmasını dilerim selamlar - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
sevgili sulalesı: ben silivriden mesuttt tekkı raz cıloglu fırının slm lar bayy - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
mesut sle: ben siklivriden mesut tekkıraz korukluda oturuyom bacık sulalesıne slm lar - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
güldemet: söylemeyi unuttum... ayrılırken de odun fırınında ustalıkla pişmiş günlerce tazeliğini koruyan Trabzon ekmeğimizi de hem kendinize hem meraklılarına götürmeyi unutmayın.her gidişimde 10larca sipariş veriliyor bana - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
güldemet: herkese merhabalar.yemyeşil beldemin huzur dolu sessizliği buz gibi pınarları tadı damağınızda kalacak eti eminim uğradığınızda size aklınızdan çıkarmayacak bir gün geçirme fırsatı verecektir.şehrin gürültüsünden herkese tavsiye ederim uğramadan sakın geçmeyin:)) - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.