Tekkiraz (Ünye) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

 harita

Resmin boyutları: px x px, Dosya boyutu: byte (0,00 KB), Renk: , Formatı: .
Yorumlar - Lütfen konu (Tekkiraz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

turan-çiçek: slm sayın başkanım yeni döneminizde başarılar dilerim saygılarımla - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Selahattın şeker: VALLAHI NE DIYECEGIMI BILEMIYORUM AMA MEMLEKETIMI SEVIYORUM BASKSNSDA YENI DONEMINDE BASARILAR DILIYORUM. BU SEZON BASKANDAN TEKKIRAZ GENCLERI ICIN KULTUR MERKEZI ISTIYORUM SAYGILAR - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
TALİP: TEKKİRAZIN YENİ BELEDİYE BAŞKANININ MHP ADAYI FARUK KORKMAZ IN OLMASI DİLEĞİYLE.HERKESE SELAMLAR.TALİP - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ahmet gül: tekkiraz dsp belediye başkan adayı fahri kapıcıyabaşarılar diler en iyi günlerin onun olmasını dilerim selamlar - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
sevgili sulalesı: ben silivriden mesuttt tekkı raz cıloglu fırının slm lar bayy - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
mesut sle: ben siklivriden mesut tekkıraz korukluda oturuyom bacık sulalesıne slm lar - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
güldemet: söylemeyi unuttum... ayrılırken de odun fırınında ustalıkla pişmiş günlerce tazeliğini koruyan Trabzon ekmeğimizi de hem kendinize hem meraklılarına götürmeyi unutmayın.her gidişimde 10larca sipariş veriliyor bana - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
güldemet: herkese merhabalar.yemyeşil beldemin huzur dolu sessizliği buz gibi pınarları tadı damağınızda kalacak eti eminim uğradığınızda size aklınızdan çıkarmayacak bir gün geçirme fırsatı verecektir.şehrin gürültüsünden herkese tavsiye ederim uğramadan sakın geçmeyin:)) - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.