Ortahisar (Ürgüp) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ortahisar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ortahisar, Türkiye topraklarında Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesine bağlı bir beldedir. Ortahisar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Ortahisar hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Nevşehir » Ürgüp » Ortahisar beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ortahisar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ortahisar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.6211, Boylam: 34.8648

Ürgüp ilçesi belde ve köyleri

Ağcaören , Akkoy , Aksalur, Ayvalı , Bahçeli , Başdere, Boyalı , Cemilköy , Çokek , Demirtaş , İbrahimpaşa , İltaş , Karacaören , Karain , Karakaya , Karlık , Mazıköy , Mustafapaşa, Ortahisar, Sarıhıdır , Sofular , Şahinefendi , Taşkınpaşa , Ulaşlı , Yeşilöz

Ortahisar uydu görüntüsü

Ortahisar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ortahisar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ortahisar uydudan görüntüsü

Ortahisar konumu

Ortahisar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ortahisar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.