Iğdır harita ve uydu görüntüleri

Iğdır Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Kars iline bağlıyken 27 Mayıs 1992’de il oldu. Kuzey ve doğusunda Ermenistan, güneydoğusunda Nahçivan ve İran, güney ve batısında Ağrı, kuzeybatısında Kars yer alır. Trafik plaka numarası 76’dır. daha fazla bilgi

Iğdır harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Iğdır haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Iğdır haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Iğdır haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9234, Boylam: 44.0428

Statik haritalar

Iğdır ilçe haritaları

Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır uydu görüntüsü

Iğdır ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Iğdır haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Iğdır uydudan görüntüsü

Iğdır konumu

Iğdır konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Iğdır) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: ığdır yeşilliğiyle türkiyenin en güzel semti olarak iki ağrıdağının görüntüsü nedeniyle mükemel bir görünüşe sahiptir kaysısı çok güzel bir iklime sahiptir komşu ükelere en yakın ildir eşi benzeri bulunmaz ildır - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Sakn Gitmeyin: Idrda retmenlik yaptm. Para iin yapmayacaklar ey yoktur. Eer memursanz siz direkt onlarn gznde parasnzdr.

Trkiyede adam kmayan tek yerdir desem yeridir.

Azerisi kaypak ve dnek, gvenilmez ve memleketi soyan ve stne milliyetilik yapan bir rktr.

Krd ise bidiin banaz krttr.

Zaten ermenistana yakn olduundan belki devamdr.... - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
zennure : ben malatyalıyım ıgdırı hiç sevmiyorum artı malatyanın kayısısı ünlüdür ığdırın değil - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
onur: en büyük ıgdır ıgdır spor birnci gonlumde - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
özlem alagoz: ıgdırın al alması yemge bal alması yargelenden sonra yarımın solması ıgdırdan al alma aldım ay bala... gibi cok guzel şarkıları var ve 1990''lı yıllarda ıgdır folklorde 1. oldu. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
komodo ejderi: yazları sıcak kışları ılıga yakın gecer - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
musa: ıgdır her konuda çok meşuuuuuuuuuuuuuur bir ildir!!!kayısı sı ve elması süper tüm herkese öneriyorum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sevim: kayısısı ile meşhurdur,güneşin doğduğu kenttir - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
coşkun: ığdır cok güzel ama cok gec gelişim gösteriyor umuyorum daha iyi olacak - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
myköy: Iğdır iklim olarak sıcak olduğu kadar insanıyla da sıcak bir ilimizidir. Tuzluca yöresi tuz mağaraları ile meşhurdur. Dağ köylerinde her türlü doğal baharat yetişir. Yemyeşil doğası ve Rüzgarı ile meşhur BADILLI Köyünü çok beğenmiştik. Köyde Musa Altan taradından yaptırılan Cami görülmeye değerdi. - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
simonii: ıgdır türkiyenin en dogusunda yer alan ilidir. dört tarafı daglarla çevrili olduğundan iklimi çok güzeldir. sıcak bir memlekettir. mikro kilima iklimi vardır. dört tarafı karasal iklimin en sert halini yaşarken ıgdır tam sıcak bir şehirdir. kayısısı meşhurdur. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.