Isparta harita ve uydu görüntüleri

Isparta güller ve göller diyârı, halısı ile ünlü il. Isparta Akdeniz bölgesinin Antalya bölümünde ve Göller yöresinde Burdur, Afyonkarahisar, Konya, Antalya, Beyşehir ve Burdur gölleri arasında yer alan şirin bir ildir. 30°01' ve 31°33' doğu boylamları ile 37°18' ve 38°30' kuzey enlemleri arasında kalır. Isparta�ya Türkiye'nin halı tezgahı ve gül bahçesi denir. daha fazla bilgi

Isparta harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Isparta haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Isparta haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Isparta haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.7718, Boylam: 30.5557

Statik haritalar

Isparta ilçe haritaları

Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikkaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli

Isparta uydu görüntüsü

Isparta ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Isparta haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Isparta uydudan görüntüsü

Isparta konumu

Isparta konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Isparta) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

korhan: ıspartaya gelen öğrencilerin %95i mennun değil.ilk başta bende şaşırmıştım.ama bende memnun olmamaya hatta sevmemeye başladı.nedeni ise öğrenciye iyi davranmamaları ve özellikle kira konusuda çok fazla para istemeleridir.aileye verilen daire fiyatı ile öğr.verilen rasında uçurum var.bizde ısparta hak. olumsuz fikir beyan demek zoruda kalıyoruz.insanlar para canlısı öğrencinin maddi durumunu düşünmüyorlar - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.