Şahinbey harita ve uydu görüntüleri

Şahinbey ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Şahinbey harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Gaziantep » Şahinbey haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şahinbey haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şahinbey haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.9068, Boylam: 37.2047

Şahinbey ilçesi belde ve köyleri

Akbayır , Akbulut , Akpınar , Akyazı , Almalı , Bağlarbaşı , Bayramlı , Bekişli , Belenköy , Beşkuyu , Bostancık , Bozca , Budak , Burç, Burçkarakuyu , Büyükşahinbey, Cebeler , Cevizli, Çapalı , Çevreli , Çimenli , Çöreklik , Çubukdiken , Damlacık , Deredüzü , Doğanca , Dokur , Durantaş , Ekinli , Geneik , Gerçiğin , Güllüce , Gülpınar , Hacıarslan , Hacıköprü , Hacıköy , Kaleboyu , Kapcağız , Karaçomak , Kavşak , Kayakent , Kazıklı , Kerer , Killik , Kumruhamurkesen , Kurtuluş , Kuşçu , Küçükkızılhisar , Külecik , Kürüm , Morcalı , Mucahirosman , Narlıca , Ortaklar , Ozanlı , Pancarlı , Sarıbaşak , Sarıkaya , Sarısalkım , Sarısalkım , Sarıt , Serince , Sırasöğüt , Şahinbey , Tiyekli , Töreli , Türközü , Ufacık , Uğurtepe , Yağdöver , Yamaçtepe , Yaycı , Yaylacık , Yazıbağı , Yeniköy , Yeşilkent , Yeşilköy , Yığmatepe , Yoğuntaş , Zeytinli

Şahinbey uydu görüntüsü

Şahinbey ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şahinbey haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şahinbey uydudan görüntüsü

Şahinbey konumu

Şahinbey konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şahinbey) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.