Hoşköy (Şarköy) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Hoşköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Hoşköy, Türkiye topraklarında Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesine bağlı bir köydür. Hoşköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Tekirdağ » Şarköy » Hoşköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hoşköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hoşköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7144, Boylam: 27.3135

Şarköy ilçesi belde ve köyleri

Aşağıkalamış , Beyoğlu , Bulgur , Çengelli , Çınarlı , Eriklice , Gaziköy , Gölcük , Güzelköy , Hoşköy , İğdebağları , İshaklı , Kızılcaterzi , Kirazlı , Kocaali , Mursallı , Mürefte , Palamut , Sofuköy , Şenköy , Tepeköy , Uçmakdere , Ulaman , Yayaağaç , Yayaköy , Yeniköy , Yorguç , Yukarıkalamış

Hoşköy uydu görüntüsü

Hoşköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hoşköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hoşköy uydudan görüntüsü

Hoşköy konumu

Hoşköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hoşköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kemal: hoşköy gerek yerleşim olarak gerek ordaki tertemiz kalpli köylüleriyle gerçekten yaşanması gerek olan bir yer denizi yeşilliğiyle mükemmel bir yer üstelik diğer yazlık yörelere göre özellikle çay bahçelerinde fiatlar çok uygun herkese gidip görmesini tavsiye ederim - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
alpha: "alternatif hoşköy haritası" yazılı bağlantıyı tıkladığınızda karşınıza çıkan harita yanlış. güzelköy deniz kenarı olmadığı halde deniz kenarına inmiş , yollar da yanlış.o harita başka bir yere ait. düzeltiniz... - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
kovboy: tam bir sahil kasabası kafa dinlemek büyük şehirden kaçış için ideal bi mekan hoşköye özellikle yazın gelinmeli yemyeşil sahiliin tadına ancak o zaman varabiliyorsunuz tek sıkıntısı su problemi o problemde çözülürse muhteşem bi tatil cenneti olur - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
yorgun: hoşköy beldesi öncelikle insanlarıyla,tertemiz denizi,üzüm bağlarıyla,meşhur melen şarabıyla çok lezzetli zeytinleriyle tekirdağ ilinin en şirin sahil beldesidir.çok eski uygarlıklara ev sahipliği yapmış birliman kenti olarak biliniyor. - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.