Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: ÇEKMECE CADDESİ ÜMRAN SOKAK NO:39 YEŞİLKÖY-BAKIRKÖY İSTANBUL Telefon: 2126632768 Faks: 2126632769) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bakırköy » Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu uydu görüntüsü

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu uydudan görüntüsü

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu konumu

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İlköğ.Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.