Şehitkamil harita ve uydu görüntüleri

Şehitkamil ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Şehitkamil harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Gaziantep » Şehitkamil haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şehitkamil haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şehitkamil haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.1879, Boylam: 37.3362

Şehitkamil ilçesi belde ve köyleri

Acaroba , Ağcaburç , Akçagöze , Aktoprak, Arıl, Atabek , Atalar , Bağbaşı , Battal , Bayatlı , Bedirköy , Beyreli , Bilek , Boyno , Bozobası , Cerityeniyapan , Çaykuyu , Dımışklı , Durnalık , Dülük , Dündarlı , Erikli , Eskişarkaya , Göksüncük , Günbulur , Güngürge , Işıklı , İbrahimli , İbrahimşehir , İncesu , İskenderli , Kabasakız , Karacaburç , Karacaören , Karadede , Karahöyük , Karakesek , Karasakal , Karayusuflu , Karpuzkaya , Kızılhamurkesen , Koçlu , Kozluyazı , Köksalan , Küllü , Medegöz , Oyumsöğüt , Övündük , Samköy , Sammezraası , Sarılar , Seymenli , Sinanköy , Sofalarca , Suboğazı , Sülüklü , Taşlıca , Tekirsin , Tokdemir , Tuğlu , Türkyurdu , Uğluca , Üçgöze , Ülkerli , Yalankoz , Yamaçova , Yayıktaş , Yenişerkaya , Yeşilce , Yığınlı , Yukarıbeylerbeyi , Zülfikar

Şehitkamil uydu görüntüsü

Şehitkamil ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şehitkamil haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şehitkamil uydudan görüntüsü

Şehitkamil konumu

Şehitkamil konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şehitkamil) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.