Şemdinli harita ve uydu görüntüleri

Şemdinli, Hakkari ilinin bir ilçesidir. Yüksekova'dan 2110 metre yükseklikteki Haruna Geçiti ile ayrılan ilçe, Zap Suyu'nun bir kolu olan Şemdinli Deresi ve kolları tarafından sulanan bir alandan oluşur. İran ve Kuzey Irak ile sınırdaş olan ilçe, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla dikkat çekmektedir. daha fazla bilgi

Şemdinli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Hakkari » Şemdinli haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şemdinli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şemdinli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.3035, Boylam: 44.5770

Şemdinli ilçesi belde ve köyleri

Alan , Altınsu , Anadağ , Ayranlı , Bağlar , Beyyurdu , Boğazköy , Bozyamaç , Çatalca , Çevre , Çubuklu , Derecik, Gelişen , Günyazı , Kayalar , Konur , Korgan , Meşelik , Ortaklar , Öveç , Tütünlü , Uğuraçan , Yaylapınar

Şemdinli uydu görüntüsü

Şemdinli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şemdinli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şemdinli uydudan görüntüsü

Şemdinli konumu

Şemdinli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şemdinli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: hayırlısı olsun yaylapınara ataması çıkan meslektaşım. benim de oraya yakın bir yere atamam çıktı. şu anda şemdinlideyim. geelip görüp ona göre bi karar vermenizde bi hayır var. bunca emek verip de atanıyoz. bence idare eder gibi. - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
rojjda gülü : yaylapınar köyü hakkında bilgisi olan varmıı. oraya atandım ve çok endişeliyim.. - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
anne: şemdinli ye yeni tayin olduk inanın gitmeye korkuyorum eminim insanı çok iyidir sıcak kanlıdır vefalıdır ama terör denilince içim bir tuhaf oluyor. Terör başka devletlerin ekmeğine yağ sürmek için kardeşi kardeşe kırdırmakdır. - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: tüm oradaki VATANDAŞLARIMIZA selamlar...yalnız gündüz VATANDAŞ gece de TERÖRİST olmasalar,,askerlerimize sahıp cıkıp--TERÖRİSTLERE KUCAK acmasalar,,,daha da güzel olur,,O güzellikleri bızler de paylaşır görürüz..,, ama ONLAR KOLAY YOLU SECIP---korku ve parayı TERCIH EDIYORLAR..!! bence.. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
hudut kartalı komndo: ben hakkariye gidiyorum nasıl bir yer bilmiyorum tekeli ye gidiyorum hududa inşallah gittiğimiz gibi sağ döneriz eğer vatan bir kişiyle kurtulacaksa terörist tükenecekse seve seve canımı vermeye hazırım keşke terörist diye bişey kalmasa herkese şimdiden hayırlı teskereler - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
komando: ben askerliğimi şemdinlide yaptım komando olarak dağlık bir arazi yapısına sahip kayalık ve engebeli terör açısındada oldukça tehlilkeli ve sıcak bir bölge eğitim olarak çok geri kalmış iş alanıda çok çok zayıf türkiye içinde türkiyeyle alakası olmayan bir yer - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Serdar M.: inşallah askerliğimi buralarda komando olarak yapmayı ve vatanıma hizmet etmeyi allahım bana nasip eder,

tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun,

Ne Mutlu Türküm Diyene! - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
mavi bereli: buradan tüm şemdinli halkına kayalar köyünde bulunan mehmet rahim askerliğim döneminde bakkalımızdı ona halkına berena-kuringam-kurtankeş-kıralın kızıdağlarına çok güzel bir yer olan alan köyü ve alan sınır karakoluna sevgiler ve selamlar 1993 şehidim ayvaz gedik ruhun şaat olsun - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
komando: gezilecek yerleri beyaz taş ve çevresi merkezi pek iyideğil bence kayalar tarafıda güzel bunun gibi pek çok yer var gezilecek bu arada komani ve efkar dağınada selam gönderiyorum tabi şemdinli halkınada - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
komando: şemdinli güzel bir yer ama ben orda askerlik yaptım çok maceralarım oldu orda ama birde orası çok dağlık vede orda terör olmasa çok daha güzel bir yer - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Hacı B ABA Kenan: bence şemdinli insanları cana yakın ama huzur dan başka istiyecek şey önce iş imkanı yaratılmasdını istiyorlar.bi an öce huzurlu bir yaşam gezİlecek öyle güzel doğa güzeliklerei var ki anlatmayla değil görmeyle ancak görenler hayran kalır diyorum.TÜM şemdinli halkına yetkili kurum ve kuruluşlara selam NUSAYBİN DEN - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.