Şile harita ve uydu görüntüleri

Şile, istanbul metropolünün gürültü ve keşmekeşin den, trafik ve stresinden uzak güzel, şirin bir ilçemizdir. Şile, Marmara Bölgesinin kuzey doğusunda, Karadeniz kıyısından yani yeşilin içinden mavi denizlere açılan İstanbul'un kuzey penceresidir. Son nüfus sayımına göre (22 Ekim 2000) Şile ilçesinin genel nüfusu 32.923' tür. Bunun 10.571 kişisi ilçe merkezindedir. Geri kalan 22.352 kişi Ağva dahil 58 köyde yasamaktadır. 58 köyün 38 mahallesi, ilçe merkezînin de 4 mahallesi vardır. Şile ilçesi k daha fazla bilgi

Şile harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Şile haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şile haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şile haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1739, Boylam: 29.6134

Şile ilçesi belde ve köyleri

Şile uydu görüntüsü

Şile ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şile haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şile uydudan görüntüsü

Şile konumu

Şile konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şile) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

BAKİ GENÇ: şilenin bezi denizi şilenin yerlileri saf ve çok temiz insanlardır ama şu anda yerlilelden görmek ne mümkün çünkü şileyi hep sattılar onun içindirki yerliler azınlıktadır şilemizin deniz zamanı şile ve İBB tarafından çok güzelbir sistem kurularak bogulma olaylarına can kurtaran sistemiyle savunulmaktadırki şilede bogulmak tarihe karıştı diyebiliriz saygılarımla BAKİ GENÇ tarih 04/09/2009 cuma - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
gebzeli: slm şileden sağlam bir arkadaşla tanışmak istiyoırum - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ulubatlı: şile benim memleketim şile denince akla denizi feneri o eş siz güzellikte mas mavi denizi o sıcak kanlı insanları şelalesi ve orman man zarası gelir akla insan şileye geldiği zaman kendini bulur bu güzelliğin içinde ve herkeze tavsiye ederim şileyi gelip görmelerini - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ulubatlı: şile bezi feneri ve balık köftesi meşurdur şile denince akla ilk deniz ve bezi gelir insanın aklına şile gezmek için idaal bir ilçedir - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
süleyman tekbaş: şile bezi palamutu güzel kızları denizi kısaca herşeyi bir başkadır. - 6 yıl, 1 ay önce yazıldı.