100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi (Adres: Kazakistan Cd. No:74 Telefon: 3122230558 Çankaya ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çankaya » 100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki 100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki 100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9215, Boylam: 32.8221

100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi uydu görüntüsü

100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif 100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi  uydudan görüntüsü

100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi konumu

100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (100. Yıl Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

seyfi: sayın nurcan saz burada kolayca yok edilen kolayca eleştirilen sınıfçılıklara maruz kalmış her türlü istismarın uygulandığı kimseler varsa o da ÖĞRENCİLERDİR sizler öğrencileri bu kadar kolay eleştiriyorsanız aslen siz kendinize bir ÖZ ELEŞTİRİ yapmamış olmaktasınız.sadece her yılbaşında oraya buraya çam ağacı diken,süsleyenlerin,şahşalı sofralarda alkolün en mükemmelini tüketenlerin öğrenciye yaşattğı halen bitmeyen travmalar ve buraya bunca yazılan yazı gökten zembille keyfi sefadan yazılmadı.MEB in kararlarını gireceğinizi sandığınız AB bile beğenmiyor hiç kusura bakmayın.siz kendinize hayatınızda ebediyen özeleştiri yapmayacaksanız o zaman ellerinizi AB yakasından çekiniz.sizinki kendi sınıfınız olan bazı öğretmenlerin yaptıklarını kapamaktır.AB VE MODERN DÜNYA BUNLARI ÇOKTAN AŞTI.BU saatten sonra ATATÜRKÇÜLÜĞÜ DÜŞÜNEN, bu taraf tutmacılıktan vazgeçer.bu öğretmenlerin yaptıkları haddi aşmış,şikayetlerde bulunulmuş,görüntüler ortadadır..öğrenci istismar edilip ,hor görülmüş,madur EDİLMİŞTİR.BU taraf tutmalarınız işi ancak BÜYÜTÜR.Zaten esasında da öğrencilerin bu denli karanlığa terk edilişi de sizin gördüğnüz gibi zerrecikten ibarette değil,sizin gibilerin hiç düşünmediği VATAN MİLLET MESELESİ kadar KOCAMANDIR.milleti millet yapan öğeler bunlar değildir. YOO hayır ATATÜRK bu kadar gaddar değildir.Hayır bu öğranciyi suçlama topuna tutanlar da aslında adil değildir.o halde adi olmayalım.bencillikten ne zaman yarar geldi.TC nin öğretmenine bu tarfçılık hiç yakışmıyor.o zaman zaman geçmeden HADİ ÖĞRENCİNİN DÜŞMANI OLAN AYGITLARI KORUMAYALIM,BU DEVLETİN VATANIN ÖĞRENCİSİNE SAHİP ÇIKALIM ÖZGÜR BİR TC İÇİN...ÖYLE YA DA BÖYLE Bİ ŞEKİLDE TÜRKÇE KONUŞUYORSAK,..Katledilen edildi merak etmesinler, etmeyin onlar da artık toplumdan değiller artık pekte iddaları şansları hatta yaşama zevkleri kalmadı karanlık boşluktalara çoktan uğurlandılar. Bari elde kalan yeni değerleri yıpratıp eskitip atmayalım.her genç yenidir değerlidir.onların da sizi eleştirmesi en doğal hakkıdır.unutmayın öğrenci yaşça küçük,yöneten idare eden değildir.öğrenci muhtaçtır ama asla kasıtlara kurbanlığı hak etmez - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Misafir: Ben bu okulda öğretmenim yazılınan yorumları okuyunca gerçekten çok üzüldüm. Okulumuz öğrenciye önem veren onları hem öğrenim hemde eğitim anlamında destekleyen bir anlayışa sahiptir. Belki olumsuz yazılar yazan öğrenciler birazda özeleştiri yapmalılar. Bu okulda öğrencilerin dertleriyle üzülen sevinçleriyle çok mutlu olan bir çok meslektaşım görev yapmaktadır. Öğretmenlik kolay bir meslek değil zaman zaman beklentiler karşılanamamış olabilir. Milli Eğitim Sistemindeki bazı uygulamaları beğenmemiş olabilirsiniz. Ancak bu kadar kolay yargılayarak isim vererek o meslektaşlarımızın emeğini bir çırpıda silmeniz yakışık almamış. sevgilerimle... Nurcan SAZ - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
misafir: siz sadece okulu dısardan gördüğünz kadarıyla yorumlayabilirsinz. 100.yıl kız meslek ve meslek lisesi ankara içindeki en kaliteli öğretmenleri bir yerde toplamış bir okuldur .Okulumdan ve öğretmenlerimden çok memnunum bizim geleceğimiz için orada bulunuyorlar.bazılarınıza göre düz liseler daha mantıklı gelebilir ama bu okulun ve sevgili çiçek müdürümüzün bize gösterdiği ilgi ve ayrıcalığı hiçbir okulda bulamazsınız 2011 yılında okulumuza gelecek arkadaşlara söylüyorum . eğer buradaki mesleklerden birini olmak istiyordanız bu okul gerçekten kaçınılmaz bir fırsat okulumuzu kötüleyen kişiler kendi tembelliklerinden mi yoksa bazı şeyleri göremediklerinden mi okulu beğenmiyorlar bir düşünsünler ... - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
gitmek hata olur: bende bu okuldan mezunum tekstil bölümü gerçekten meslek lisesi okumakla ne büüyk birr yanlış yaptığımı şimdi işsiz kalıncaa anladım tekstil sektörü çöktü kpps sınavlarında matematık boy gösteriyor oysa matemetik hocamız zamanında bize özel ders vereyim zamanımız kalmadı deye diye okuldan mateematik öğrenmeden ayrıldık dersane olsun özel ders olsun imkanımız olmadığından bu hale geldik şimdi işsizim 22 yaşındayım ve tekstille ilgili pratikte geliştiremedim.... - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
bse: bende bu okula gidiyorum çocuk gelişimi bölümündeyim ve .ok memnunum bence sadece seramikciler magdur olmuş okul çok güzel - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
yıldırım: Nedense sizlerle aynı kanıda değilim.Bende bu okuldan mezun oldum.Bölümümde hocalarım ve hocalarımın bizlere sunmuş olduğu imkanlarla çok güzel yerlere geldim.Katıldığım yarışmalarda ödüller aldım.Etkinliklerde başarı ile okulumu temsil ettim. Koluma takılan altın bilezik ile hem kendimi hemde okulumu en iyi şkilde tanıttım. Okulun başarısını çekemeyen kişilerin böyle bir yol seçerek okulun adını kötülemektedirler.Size verilen emeklerin karşısında yaptığınız çok çirkin bir davranıştır.Şu an bu okul sayesinde bir işe sahip oldum.Yaptğım çalışmalarla katıldığım yarışmalar ve etkinliklerkle adımı duyurdum.Şunuda unutmayın ki hocalarımın kalitesi özel okul hocalarının kalitesinden dahada üstündür.Verilen emeklerin zerre kadarı bile boşa gitmemektedir. Tabi kıymetini bilen iyi öğrenciler için.Okul hakkında lütfen bu şahıslar yüzünden kötü düşüncelere varmayınız.Aklınıza takılan soruları arayıp görüşünüz.web sitesinden ulaşıp detaylı bilgileri sizlere vereceklerdir.Bugün okulun adını kötüleyenler bence eskinin zayıf, tembel,pasif kişileridir. - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
gizem: ya simdi bnm aklım karıştı bu lise kötümüüü iyimiii? - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
yeliz: bende o okuldan 1997 de mezun oldum gayette memnunum.özellikle saime hüroglu hocama çok şey borçlulum. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
SELİN: matematik ve fen taraftarı dilaracığım,o zaman senin meslek lisesinde ne işin var? ne bileyim çok övündüğün gibi üstünlük taslayacağına gider bi dişçilik fakültesini kazanabilirdin ORASI SENİ ÇAĞIRIYORDU YA HANİ.... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
misafir: evet bu okul da övülmeye değer öğretmenler var.eli öpülesi hocalarımızın olduğunun geçte olsa farkına vardıracak vesileler oldu.Onlar İYİ Kİ VARLAR.... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
GERÇEK: biz bu okulu değil,bu okulda ki okulun adının kirlenmesine sebep olan muhteşem 3lü özgl özsoy/burçk/serpil beyazlar/ gibi, insanların geleceğini tehlikeye atanları sömürgecilik yapıp etrafa da kendilerini iyilik perisi olarak göstermelerini hatayı da kendinde zerre kadar görmeyen maneviyatkâr geçinenleri kınıyoruz.yoksa bu okulda gerçek iyilik perisi olan öğretmenleri de saymakla bitiremeyiz.AVUKATLARA İHTİYACIMIZ YOK!!!... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hayal: Bu okuldan mezun oldum. Güzel bir eğitim verdiler ki iyi bir üniversitede okuyorum. Hatayı kendinizde arayın. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
dilara: bende meslek lissesindeyim okulumu ve bölümümü çok seviyorum. meslek liselerini çekemeyen tembellerin uydurduğu saçmalıklardır.ASLINDA BUNLARI FEN LİSELERİ ÇAĞIRDILARDA BUNLAR GİTMEDİİİİİ........ - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
100. yıl aml magduru: butun soylenenlere katılıyorum sakın bu okula gıtmeyın özelliklede iyi bi egitim istiyosanız sakın!!!benım koskoca 1 senemı yedıler bı kere önün hiç açık deil ögrencı arkadaslara tavsıyem sakın bu okula gırmeyın bu ancak bıu hata olur baska okullara gıdın ama burası asla keske bende zamanında arastırsaymısımö sımdı kafamı duvarlara vuruyorum sakın bu okulu secıp hayatınızı mahvetmeyın emın olun oyle ıs ımkanı falanda yok zaten meslek lısesı baslı basına bı hata!!! - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
gizem: yaa ben simdi bu liseye gideceğim gerçekten cogmu kötüü yooksa sizemi öle gelio - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
burcu: ben o okulda staj yaptım... yaptığıma da bin pişmanım. hayatımda bu kadar aptal öğretmenin bir arada olduğu bir okul daha görmedim.öğretmen bize öğretmen gibi giyinmiyorsunuz diye okula almamakla tehdit ederken daha üniversite 1. sınıf öğrencisine utanmadan ben bu konuyu bilmiyorum siz anlatır mısınız demekten çekinmiyor...benim arkadaşlarım ders gözlemleyip rapor tutması gerekirken aysun hoca onları izleyip elektronik öğrendi..burdan kocaman bir alkış kendisine..öğretmen olmak okula bi karış topuklu ayakkabıyla gelmeye benzemez aysun hanım...biraz kafada olacak o da sende yok anlaşılan..öğrencilerine sabır diliyorum.. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
madur öğrenciler: hayatımda gördüğüm en berbat lise öğrencilerin davranışlarını olumsuz etkileyen en büyük faktör o okuldaki kalitesiz öğretmenlerdir.kendi düşünceleri içinde öğrencileri tek bir kalıp haline getirmişlerdir.bu öğretmenlerin sadece kendi doğruları vardır.kendi düşüncelerine ters bir düşünceye saygıları yoktur.bir an önce kendilerine dönüp bakmaları gerekir.orda okuyan öğrencilere Allah sabır versin o hocalarla aynı ortamda bulunmak zorr.... - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
misafir: İyi bir gelecek sömürücü iş birlikçi, grafik bölümünü seçen öğrencileri seramik bölümüne yanlış yönlendirme yoluyla atıp,onların gelecekleriyle oynamışlardır.bu palyalçolar sonradan öğrencilerin arkasından öğrenciler teröristmiş gibi şuç sizindir yeni öğrencilere yaptığnızı anlatınız ... gibi küstah bir mektubu öğrencilerin evlerine göndermişlerdir. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
misafir: BU FAALİYETİ ZALULET LİSE KURUSU; MALESEF BAŞKENT ANKARA DA, HARİTADA DA GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE BAŞKENTİN TAM GÖBEĞİNDE YER ALMAKTADIR...VE MALESF KOCA ŞEHİRDE BELKİDE, TÜM TÜRKİYE NİN EN AMANSIZ VAKASIDIR...... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Z A G İ: 100.yıl anadolu kız meslek ve meslek lisesi herşeyden önce; sözde okulun, sözde seramik ve diğer bölümlerinin sözde

öğretmenleri tarafından ATATÜRK GENÇLİĞİNİN EKMEKLERİYLE oynanarak istemedikleri bölümlere(özellikle seramikçilerin), öğrenciye davalık hakaretlerinin ardı arkası kesilmediği, binbir yanlış yönlendirme misyonuyla,binbir tehtid savurarak öğrenciyi kapana kıstırarak, bir daha istediği bölüme

geçişine izin vermeyip,binbir engel koyan eğitimi hafife alıp ,eğitimenliği sadece ticari bir sektör gibi gören,an

layışsızlığın sonsuzluğundan ödün vermeyen,hatalarını görmezden gelen,zerre kadarını kabullenmeyen sonrada tümünü

vatandaşın üzerine atıp işin içinden sıyrıldıklarını zanneden adi sınıfçıların faaliyet sürdüğü,betonarme zihniyet

lerin yaşadığı KOCA BİR BETON YIĞINIDIR!..... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.