50. Yil Tahran Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

50. Yil Tahran Lisesi (Lise
Adres: Cemil Topuzlu Cd.No:63 Telefon: 2163586752 Faks: 2163560461) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Kadıköy » 50. Yil Tahran Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki 50. Yil Tahran Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki 50. Yil Tahran Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9688, Boylam: 29.0551

50. Yil Tahran Lisesi uydu görüntüsü

50. Yil Tahran Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif 50. Yil Tahran Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

50. Yil Tahran Lisesi uydudan görüntüsü

50. Yil Tahran Lisesi konumu

50. Yil Tahran Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (50. Yil Tahran Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ariff: kac numara otobus gelıo yada mınıbus yazarsanız sevınırım yarın sınava gırcem - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
tuğba: bencede kazanan gelsin hiç 3.tercih filan yapmasın.güzel okuldur eminim.gezdim gördüm. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
fatih keskin: bn bu okldaym gelın gelın bu sene and. oldu gzel okl - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
tuğba: ben bu liseye girmeye hak kazandım 427 puan aldım.406 ile girmek zor gibi.ben 427 puan aldığım halde 180 kişi arasında 130.oldum.açıkta kalabilirsiniz ama üzülmeyin ... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
esma: bnmde puanım 406 ilk tercihte giremedim bi liseye ikinci tercihte girebilrmiyim - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
......: ya benim puanımın tutmsına az bişey var acaba beni alırlarmı? bilgisi olanlardan cevap bekliyorum şimdiden teşekür ederim iyi günler - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
merbusoooooo: Adres söyleyin yaa

406 puanım var bi yere yetmiyo

bu sene anadolu olmuş

sanırım alsaa beniii - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
toz pembe: ben bu liseye gitmek istiyorum :S - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.